/gildia-magow--ksiega-1--trylogii-czarnego-maga/241536/naznaczona---dom-nocy-1/242524/dotyk/277011
Avatar użytkownika - natkazpietruszki

natkazpietruszki - szuka książki

Witam :) szukam ksiązek fantastycznych z wątkiem miłosnym (tylko nic o wampirach proszę)

przesuń
Gatunek Autor? Elementy erotyki Przemoc
brak danych Każdy Nieakceptowalne Nieakceptowalne

Propozycje

Nie czytaj tego ;p Pierwsze 2 części są okropnie przetłumaczone. Tłumaczka nie potrafiła znaleźć ciekawych młodzieżowych określeń, co chwila jest jakieś "podpieszczanie się". Masakra. A po 4 części już robi się nudno, bo nie ma czegoś, co pcha akcję naprzód. Byłam zafascynowana serią do 2-3 części. 4 też kupiłam, ale dla zasady. 5 wypożyczyłam, ale nie dałam rady przeczytać. A jest ich już chyba z 9 ;p

To cała saga książek o dziewczynie, która okazuję się być NAZNACZONA. Zostaję przyjęta do Domu Nocy, w którym przechodzi przemianę z adepta w wampira (wiem, że nie chciałaś wampirów, ale jest to zupełnie subtelne, żadnych polowań na ludzi, zwierzęta i świecenia w świetle-raczej głównie chodzi, żeby była to postać magiczna). Zoey okazuje się być niezwykle utalentowana, swoimi zdolnościami przewyższa starszych adeptów, co nie wszystkim potężnym wampirom się podoba... w między czasie dziewczyna musi jakoś sobie poradzić ze swoimi problemami miłosnymi: zostawiła za murami szkoły swojego ludzkiego chłopaka, który nie może się o niczym dowiedzieć, a w szkole też ma powodzenie. Dochodzą jeszcze problemy w rodzinie, ale o nich, to już może sama przeczytasz :)

Nie ma tu wampirów, są nastolatkowie obdarzeni niezwykłymi mocami, których chce wykorzystać wpływowa korporacja. Jest wyrazisty wątek romantyczny i dosyć dynamiczna akcja.

1
Reklamy