/powrot-na-staromiejska/295556/malzenstwo-we-troje/288523/pierwsza-na-liscie/2666434/w-najciemniejszym-kacie/277427/dziedzictwo/274636
Avatar użytkownika - agatak

agatak - szuka książki

Szukam książki...

przesuń
Gatunek Autor? Elementy erotyki Przemoc
Obyczajowe Każdy Akceptowalne Nieakceptowalne

Propozycje

Przemiła, bardzo ciepła powieść obyczajowa. Jest Weronika, wariatka i artystka i jest Edzio, zakochany po uszy kucharz. Idealna na zimowy wieczór przy kominku, pod kocem, z kubkiem herbaty.

Polecam książki Schmitta w tym m.in. "Małżeństwo we troje". Moim zdaniem ten znany francuski pisarz jest mistrzem pióra. Opowiadania zawarte w polecanej książce są pełne mądrości, a ich lektura to prawdziwa uczta dla czytelnika. Książka której na pewno się nie zapomina i która wnosi wartości, czyniące z nas lepszych i bogatszych w wiedzę. Szczerze polecam.

Polecam , ponieważ jest niezwykle wartościowa lektura, ponadto napisana z niezwykłą lekkością, a takich bohaterów jacy pojawiają się na kartach książki chciałabym spotkać w realnym świecie.

Bardzo ciekawa książka z wątkiem psychologicznym, zmusza do przemyśleń ;)

polecam, mimo ze gruga kniga to dwie fajne historie , jedna z przeszłości jedna z teraźniejszości, porusza różne wątki obyczajowe jest niejednoznaczna i dość wciągająca. mimo że ja kocham kryminały to nie żałowałam jej przeczytania

1
Recenzje miesiąca
Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa
Okładka książki - Pensjonat pod Świerkiem
Frida Kahlo prywatnie
Suzanne Barbezat
Okładka książki - Frida Kahlo prywatnie
Detektyw Bzik
Anna Paszkiewicz
Okładka książki - Detektyw Bzik
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy