/dobranoc--slonko/282991/szmaragdowa-tablica/282346
Avatar użytkownika - oliwia1125

oliwia1125 - szuka książki

szukam książek przede wszystkim ciekawych, wciągających, od których nie można się oderwać. Mile widziane będą historie z wątkiem miłosnym, oryginalnym pomysłem na fabułę, albo z jakąś genialną postacią. Za propozycje z góry dziękuję!

przesuń
Gatunek Autor? Elementy erotyki Przemoc
Fantasy/SF Każdy Akceptowalne Akceptowalne

Propozycje

dzięki! czytałam już dary anioła, z resztą chętnie się zapoznam!

Być może spodoba ci się seria "Mrocznych umysłów" i "Darów anioła", polecam jeszcze "Czerwoną królową" :) Są to ksiązki z ciekawymi pomysłami, każda, ale szczególnie "Czerwona królowa", "Dary anioła" - wspaniali bohaterowie, cięzko ich nie pokochać, a "Mroczne umysły" mają w sobie po prostu to coś. W każdej z nich jest wątek miłosny :)

Polecam książkę "Dobranoc, słonko" ponieważ jest napisana w dość niecodzienny sposób. Opowiada o dziewczynce żyjącej w niepełnej rodzinie w powojennym świecie. Przyjaciel jej zmarłego ojca miał być wybawieniem i podporą a okazuje się być człowiekiem niewartym zaufania i strasznym manipulantem. Pomimo rozgrywanej tragedii nie można się od niej oderwać. Do końca pcha nas ciekawość - co będzie dalej?

Wczoraj skończyłam, więc oczywiście jako pierwsza przyszła mi do głowy. Fabuła dzieje się na dwóch płaszczyznach - II wojna światowa i XXI wiek. Pewien obraz ciągnie za sob nutkę tajemnicy. Nie zabraknie też wątków miłosnych i baaardzo ciekawych postaci.

1
Reklamy