/brzydula--historia-niekochanej/276794/wyjatek/1210/wszystkie-zycia-heleny-p-/283782/liczby-charona/247802
Avatar użytkownika - kirya

kirya - szuka książki

Może powiem jaka książka mnie nie interesuje. Nie interesuje mnie romansidło ani żadna literatura kobieca, nie interesują mnie kryminały ani horrory, nie interesują mnie żadne wampiryczne ani magiczno-kosmiczne książki (Trudi Canavan etc.). interesują mnie mądre ( jak np. 'Ludzka rzecz' czy 'Widnokrąg') zabawne z dozą cynizmu i/lub psychologicznego wglądu postaci,zdarzen, sytuacji etc. powieści/opowiadania, reportaże, literatura faktu.

przesuń
Gatunek Autor? Elementy erotyki Przemoc
brak danych Każdy Nieakceptowalne Nieakceptowalne

Propozycje

Wstrząsająca historia dziecka niekochanego przez matkę, maltretowanego fizycznie i psychicznie, dziecka, które miało marzenia i wyszło na ludzi, by być pozwanym przez matkę za oszczerstwa w swej ksiązce. Recenzja w mojej biblioteczce.

Spodoba Ci sie. Thriller psychologiczny z rożnych perspektyw. Cudnie przedstawiona psychika poszczególnych bohaterów i ich reakcje na wydarzenia.

Akurat wróciłam z 'Żółtymi ptakami' w ręku z Biedronkowej promocji kiedy zobaczyłam, że mi ją polecasz. To się nazywa intuicja! :) Bardzo dziękuję.

Skłaniająca do zastanowienia powieść o tym, że w jednej chwili możemy stracić wszystko. Historia głównej bohaterki na długo zapada w pamięć. Polecam!

Dobra, konkretna literatura :)

Reklamy