/serce-na-talerzu/286834/wyscig-smierci/278210/girl-online/3005846
Avatar użytkownika - Adisia

Adisia - szuka książki

Lekka książka, którą przyjemnie się czyta.

przesuń
Gatunek Punkty jeśli twoja propozycja zostanie wybrana Autor? Elementy erotyki Przemoc
Dla młodzieży 5 Każdy Nieakceptowalne Nieakceptowalne

Propozycje

Romansideł nie znoszę, skoro tę przeczytałam to znaczy że daje radę. Jest na tyle zachęcająca, że kupiłam ją trzykrotnie na prezenty. Książka lekka, smakowita, po której burczy w brzuchu, a po skończeniu czytania czuje się niedosyt. Taka jest dobra! Autorka z dużą dozą dystansu opisuje swoje przeżycia, jakoś nie przesładza, potrafi trzeźwo i szczerze o sobie pisać nie tracąc nic z humoru. Polecam, ja też też szukam książek bez przemocy i bez elementów erotyki i ta jest właśnie taka. Wydawnictwo Znak często robi promocje, ostatnio za 7 zł z groszami wraz z przesyłką zamówiłam. Jeśli na tyle Ci się spodoba, warto kupić. Książka do której się wraca, lekka, może być swego rodzaju odmóżdżeniem między ciężkimi lekturami. Raz jeszcze polecam.

Właśnie miałam również to polecić Ci :) Rewelacyjna :) Lekka ale niegłupia, coś zostaje w głowie. Czytałam to 6-7 lat temu a wciąż mam do niej sentyment. Komiczna i czasem zupełnie poważna.

książka ta nie zawiera elementów przemocy. niektóre momenty jednak są trochę tragiczne np. śmierć człowieka przez konia...lecz nie ma opisanego momentu śmierci .

jest to naprawdę świetna książka! Nie wiem czy należy do książek lekkich ale wiem, że jest wciągająca i pełna napięcia. dla młodzieży, która lubi przygodę, niepoznane historie oraz szczyptę miłości...

Lekka młodzieżówka z romansem, przyjaźnią, szukaniem własnego miejsca i poszukiwaniem czegoś, co dodałoby nam odwagi + tematyka prowadzenia bloga :)

Reklamy