/wyscig-smierci/278210/zlodziejka-ksiazek/216890/chemia-smierci/247325/mara-dyer--tajemnica/1263122/martwy-az-do-zmroku/240516
Avatar użytkownika - magdalena130

magdalena130 - szuka książki

Szukam książki, w której jest motyw śmierci a także takiej, w której można się czegoś przestraszyć i z napięciem oczekiwać na ciąg dalszy.

przesuń
Gatunek Autor? Elementy erotyki Przemoc
brak danych Każdy Akceptowalne Akceptowalne

Propozycje

Cudowna książka, z żalem przyjmuję fakt, że nie ma drugiej części.. Ale ta jedna książka potrafi naprawdę wciągnąć, zbudować napięcie. występuje mały wątek miłosny. warto przeczytać, polecam

W tej książce śmierć jest... narratorem! Nie jest to kryminał ani mrożący krew w żyłach thriller, ale poruszająca powieść o czasach II Wojny Światowej. Polecam!

Polecam całą serię. Niby dla młodzieży, niby wątek miłosny, ale każdy dźwięk w mieszkaniu mnie stresował, ciągle się czegoś bałam i każdy rozdział kończy się małym cliffhangerem.

Polecam również tę serię książek (trochę sporo ich jest, chyba 12 tomów). Temat trochę dla młodzieży ale pozycja zawiera sceny brutalne i erotyczne. Śmierć jest praktycznie w każdym tomie na porządku dziennym. Jest wciągająca, są tajemnice, wątek miłosny. Książka kierowana bardziej do starszej publiczności w porównaniu z sagą Zmierzch.

Reklamy