/lawendowy-pokoj/1204968/gwiazd-naszych-wina/278131/wybor/244946/ten-jedyny/1118136
Avatar użytkownika - TheAvatar

TheAvatar - szuka książki

Szukam książki - gatunek obojętny - w której występuje wątek (główny lub poboczny, ale wyraźny) zdrowego związku, bohater nie zaczyna od pokazania się od jak najgorszej strony, bohaterka potrafi myśleć samodzielnie, nie ma między nimi szantażu emocjonalnego ani chorobliwej zazdrości. Bez podróży w czasie, bez nadmiernego dramatyzowania, czasy najlepiej współczesne, może być zarówno dobry harlekin jak i gruba powieść. Z przykładów czegoś podobnego przychodzi mi do głowy "Tak blisko" Tamary Webber (ale już nie druga część serii).

przesuń
Gatunek Autor? Elementy erotyki Przemoc
brak danych Każdy Akceptowalne Akceptowalne

Propozycje

Przez "zdrowy związek" rozumiem dokładnie to co znaczą oba słowa, częściowo wyjaśniłam to w prośbie o polecenie książki (np. brak szantażu emocjonalnego), partnerzy wspierają się zamiast gnębić albo wykorzystywać. Płeć nie ma tu nic do rzeczy, a zdrowe podejście do seksualnych praktyk jest w porządku, bo to co jest w Greyu zdecydowanie nie jest zdrowym BDSM, nie wspominając o poziomie związku jako takiego.

miłość, bohater pokazuje się z nie najlepszej strony, bohaterka znika coś takiego?

Nie wiem czy akurat lubisz czytać powieści młodzieżowe, nie mam pojęcia co rozumiesz przez ,,zdrowy związek", mogę zapenić, że nie ma nic o związkach homoseksualnych, dziwnych praktykach jak ma to miejce w 50 twarzach Greya. Mnie osobiście bardzo wzruszyła, jest zarówno zabawna jak i filozoficzna.

Avatar użytkownika - czarniutka21
czarniutka21

Autor prośby o polecenie książki wybrał tego użytkownika! Zobacz opis książki w naszym serwisie!

myślę, że ta książka spełnia kryteria ;)

Ta książka również wpasowała by się w schemat ;) polecam ;) ogólnie cała twórczość pani Giffin mogłaby przypaść Ci do gustu ;)

Reklamy