/ja-zabijam/276766/fabrykantka-aniolkow/253396/ksiezniczka-z-lodu/241214
Avatar użytkownika - ilonar2301

ilonar2301 - szuka książki

Bardzo lubię książki Lisy Marklund i Stiega Larssona. Połączenie tych dwóch autorów byłoby idealne.

przesuń
Gatunek Autor? Elementy erotyki Przemoc
Kryminał, sensacja, thriller Każdy Akceptowalne Akceptowalne

Propozycje

Może to nie najnowsza książka-bo napisana parę lat temu-ale tak trzymającego w napięciu kryminału dawno nie czytałam.Bardzo polecam :)

Ja też polecam Camillę Lackberg! "Fabrykantka aniołków" to mroczny, wielowątkowy kryminał, w którym atmosfera gęstnieje już od pierwszej strony. Coś wisi w powietrzu, ktoś coś ukrywa... Polecam!

Polecam ponieważ obok Lisy Marklund i Larssona, ta pisarka jest zdecydowanie najlepsza. Polecam całą sagę!

Avatar użytkownika - slk
slk

Żeby polecić komuś książkę, musisz zacząć wpisywać tytuł (bez cudzysłowu) w pole obok napisu "Polecam Ci książkę", po czym wybrać właściwą książkę z listy. Poniżej, w polu "Polecam Ci tę książkę ponieważ..." wpisujesz tylko uzasadnienie :)

Miłość czy fascynacja seksem i zauroczenie? Poważna próba uczuć, przed którą stają bohaterowie, każe im zdać pierwszy trudny egzamin z dorosłego życia. Jeżeli lubisz powieści o miłości, która staje wobec poważnej próby, przeczytaj dalsze dzieje Marty i Maksa Mortonów, młodych małżonków rozdzielonych przez wybuch II wojny światowej. Los rzuca ich do różnych państw Europy, które, w zależności od formy uwikłania w działania wojenne, w różny sposób determinują życie przebywających na ich terytorium ludzi. Marta mieszka w Podkowie Leśnej pod Warszawą, w okupowanej Polsce. Przez wiele miesięcy chce za wszelką cenę wydostać się za granicę, aby dostać się do męża, ale wydarzy się coś, co może wiele w jej planach zmienić. Maks w neutralnej Szwecji, współpracuje z wywiadem polskim, szwedzkim i amerykańskim i w czasie wykonywania jednej z misji zostaje poddany próbie, której sprostanie jest dla niego bardzo trudne. Jak wydarzenia potoczą się dalej?

Reklamy