/piec-osob--ktore-spotykamy-w-niebie/216959/przetrwalam--Zycie-ofiary-josefa-mengele/294246/dzikie-labedzie--trzy-cory-chin/191579/Zelazne-damy/3980232/damy-zlotego-wieku/1748327
Avatar użytkownika - delfinn

delfinn - szuka książki

Jakiejś odważnej kobiety

przesuń
Gatunek Punkty jeśli twoja propozycja zostanie wybrana Autor? Elementy erotyki Przemoc
Biografie, wspomnienia, listy 400 Każdy Akceptowalne Akceptowalne

Propozycje

Avatar użytkownika - mojeksiazki
mojeksiazki

Autor prośby o polecenie książki wybrał tego użytkownika! Zobacz opis książki w naszym serwisie!

Genialna książka, niech Cie nie zwiedzie tytuł to nie jest książka o duchowości itd. tylko przyjemna książka z ciekawą historią

Opowieść kobiety,która przeżyła pobyt w obozie,powinna Ci się spodobać.

Jeśli szukasz biografii, to ta naprawdę może przypaść Ci do gustu! Jest to poruszający obraz komunistycznych Chin, rewolucji kulturalnej i okresu boskiej władzy Mao Tse-Tunga, opowiedziany z perspektywy poniekąd trzech kobiet (autorka opisuje sytuację polityczną, społeczną, ekonomiczną i gospodarczą w oparciu o losy jej babci, matki, a następnie jej samej). Być może właśnie autobiograficzny charakter książki powoduje, że nawet opisy politycznych rozruchów wciągają i ciekawią - brak tam wyraźnych emocji, autorka nie "krzyczy" książką, tylko zwraca uwagę. A robi to tak umiejętnie, że polecam powieść każdemu, kto ciekawy jest świata.

Gdybyś wolała bardziej zamierzchłą historię koniecznie sięgnij po "Żelazne damy". Książka ma formę fabularyzowanego dokumentu. Lepsze niż "Gra o tron".

Wielkie damy polskiego Renesansu. Książka napisana w porywający sposób, nie można się oderwać. Wciąga bardziej niż niejedna powieść.

Reklamy