/biala-masajka/165000/gringo-wsrod-dzikich-plemion/162855/sprzedaj-lodowke-i-jedz-dookola-swiata/291619/moje-indie-przygoda-nie-pyta-o-adres/241328
Avatar użytkownika - wdowa86

wdowa86 - szuka książki

Szukam książki...

przesuń
Gatunek Autor? Elementy erotyki Przemoc
Podróżnicze Każdy Akceptowalne Akceptowalne

Propozycje

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/97081/niebo-nad-maralal-moje-zycie-u-boku-wojownika-samburu

Tak z doskoku rekomenduję tę, natomiast przede wszystkim proponuję pozycję: "Niebo nad Maralal. Moje życie u boku wojownika Samburu" Christine Hachfeld-Tapukai: poetycko ujęty upalny klimat, afrykańskie obyczaje i posiadanie rodziny; bardzo polecam- mimo że nie znajdziesz jej na Granicach.

Polecam Ci tę książkę, ponieważ jest napisana z niesamowitym poczuciem humoru i jednocześnie pozwala poznać tereny i kulturę głównie Ameryki Środkowej. Wojciech Cejrowski, pomimo kontrowersyjnych poglądów społeczno-politycznych, jest uznanym w świecie podróżnikiem i bystrym obserwatorem. Niespodziewanie dla samej siebie, spędziłam przy tej książce wspaniałe chwile, niejednokrotnie śmiejąc się do łez.

Avatar użytkownika - goster
goster

Autor prośby o polecenie książki wybrał tego użytkownika! Zobacz opis książki w naszym serwisie!

przyjemnie się czyta, to książka, która zmienia nastawienie do życia :)napisana jak dziennik podróży, przemyca trochę prawdy o nas i tym co powinno być ważne w życiu. Dodatkowo pięknie wydana.

Moje Indie-wspaniała książka -trochę więcej o książce,napisałam w opinii pod książką.Ta książka,to Indie których nie znajdziemy w filmach Bollywood-ta książka to prawdziwe Indie.Szczerze polecam :)

Reklamy