/bazylek-daje-sobie-rade/170762
Avatar użytkownika - CicheBaBum

CicheBaBum - szuka książki

Poszukuję książki podobnej do "Dziennika Cwaniaczka" i "P.Rosiaka", które są dedykowane dzieciom w wieku 8- 16 lat. Książka ta powinna rozśmieszać. Najlepiej gdyby głównym bohaterem była dziewczyna mieszkająca w Polsce.

przesuń
Gatunek Punkty jeśli twoja propozycja zostanie wybrana Autor? Elementy erotyki Przemoc
Dla dzieci 50 Każdy Nieakceptowalne Nieakceptowalne

Propozycje

Zapytałam syna- on wybrał : )

Dziękuję : ).

Oj podoba mi się! To tak bardziej dla mnie chyba, ale o łobuzie- to dla niego :-). Porównam z "Wakacje z duchami". Obie to nr. 1.

Avatar użytkownika - roxiXDCool
roxiXDCool

Autor prośby o polecenie książki wybrał tego użytkownika! Zobacz opis książki w naszym serwisie!

śmieszne i myślę że może się spodobać

Dziękuję za propozycje. Zgadza się mam skonkretyzowane oczekiwania. Mojemu synowi mogłaby się spodobać. Dziennik czy Rosiak ma ten atut, ż są to ANEGDOTY, KT=RÓTKIE OPOWIASTKI- ŻARTY to lubi mój syn i niestety na szerszą fabułę jeszcze za wcześnie. Próbowaliśmy "Oskar Pill i Zakon Medicusów"- dla dzieci 9+, ale nie może zasnąć po niej... Zbyt go pobudza, za wiele się tam dzieje. Podejrzewam, że proponowana przez Ciebie książka mogłaby też budzić jego dyskonfort psychiczny, ale nie mówię nie. Jeszcze troszkę czasu dam na zgłoszenia. Widziałam prawie cały film w TV- był wciągający dla mnie, ale lekko przerażający. Nie ufałam panu Wongka- coś się kryło pod jego działalnością. Książki czytam zawsze przy moim drógim synku- 3 letnim, dla tego muszę też myśleć o tym, aby nie było to coś męczącego dla niego. Muszą być rysunki/ obrazki co jakiś czas- lubi je ożywiać, nadaje im dialogi, opisy :-))) Nie wiem jaki jest limit czasowy szukania w poleceniu książki- ale jeszcze troszkę poczekam.

Reklamy