/czerwona-piramida/277645/tajemniczy-nieznajomy-z-zoo/186073/oskar-pill-i-zakon-medykusow-/5486632/tunele/241339
Avatar użytkownika - Cartercon

Cartercon - szuka książki

Szukam książki...

przesuń
Gatunek Autor? Elementy erotyki Przemoc
Fantasy/SF Każdy Nieakceptowalne Nieakceptowalne

Propozycje

Świetnie się przy niej bawiła. Podaje link do jej recenzji, może cię zainteresuje :) http://zaczytanawniesamowitychksiazkach.blogspot.com/2016/05/27-czerwona-piramida-rick-riordan.html

Trójka nastolatków, bynajmniej nie prymusów, zostaje porwana przez UFO. Co czeka ich na innej planecie? Czy uda im się wrócić do domu? Warto się przekonać! :)

Na pewno nie będzie "scen". Oskar jest nastolatkiem, którego wychowuje samotnie mama. Tęskni za tatą, który już nie żyje. Siostra cierpi na dziwną przypadłość- jest wiecznie "zakręcona", nieobecna. Chłopak ma kłopoty w szkole. Zawsze staje w obronie słabszych, ale winą za bójki z tego powodu obarcza się jego. Jednak jest człowiekiem z krwi i kości. Nie jest tylko "dobry". Ponad wszystko jest ciekawy. Kiedy przeczytasz opis z linku do książki dowiesz się, że zostanie uczniem Zakonu Medicusów. Wprowadzony zostanie nie tylko w magiczno- medyczne tajniki zgromadzenia, ale pozna przeszłość, tajemnicę śmierci ojca. Czy będzie miał okazję z nim porozmawiać? Dom, w którym będzie się szkolił jest pełen zaskakujących, ożywianych siłą magii duchów zamieszkujących te przedmioty. Każdy Medykus może po śmierci wybrać przedmiot w którym pozostanie cząstka jego duszy... Na tym nie koniec niespodzianek. Oskar podróżuje w ciałach zwierząt, ludzi... Nie tylko on. To śmiertelnie niebezpieczne. Poznaje tam Uniwersa, zamieszkałe przez niezwykłe istoty. Jeśli się z kimś zaprzyjaźni, czy będzie mógł zabrać go do świata ludzi? Fantastyczna i jeszcze niedoczytana, bo mój syn jeszcze nie jest gotów na moc takich przygód :-). Mamy w domu egzemplarz i przyjdzie czas, że poczytamy. Czekam na to :-)))

Świetna książka, która wciąga od pierwszych stron i trzyma w napięciu do końca :)

1
Reklamy