/pasazer-23/4578558/niemowa/2961822/mezczyzni--ktorzy-nienawidza-kobiet/240394/pochlaniacz/629116
Avatar użytkownika - delfinn

delfinn - szuka książki

Ma dać kopa

przesuń
Gatunek Punkty jeśli twoja propozycja zostanie wybrana Autor? Elementy erotyki Przemoc
Kryminał, sensacja, thriller 500 Każdy Akceptowalne Akceptowalne

Propozycje

Jayne Ann Krentz "Siódmy zmysł". Polecam tą książkę, gdyż jest łatwa lekka i przyjemna. Zaliczana jest do kryminałów. Czyta się ją szybko.

"Pasażer 23" da Ci kopa i wyrzuci za burtę statku wycieczkowca. Doskonały thriller psychologiczny poruszający poważny problem znikania ludzi ze statków, a zakończenie wręcz nie ma końca. Książka wbija w fotel i trudno ją odłożyć choć na chwilę, w takim napięciu trzyma.

Avatar użytkownika - mojeksiazki
mojeksiazki

Autor prośby o polecenie książki wybrał tego użytkownika! Zobacz opis książki w naszym serwisie!

Polecam z czystym sercem

Absolutny klasyk! Barwna postać Salander i sumiennego w swojej pracy Blomkvista tworzą team idealny. Cała trylogia jest warta przeczytania. Coś co jest magnesem w tej książce to styl autora i niesamowicie dobrze napisana historia, w której postaci są wyraziste i ludzkie w tym co robią. Losy bohaterów śledzi się z zapartym tchem!

Z całego serca polecam Cztery Żywioły, których bohaterką jest Sasza Załuska. Serię rozpoczyna genialny "Pochłaniacz", a "Okularnik" wręcz przewyższa go swoim poziomem. Niedługo ma się ukazać kolejna część "Lampiony", osadzona w łódzkich realiach. Pani Katarzyna Bonda jest nieprzewidywalna w tym co i jak pisze. Gdy czytelnik myśli, że rozumie wszystko i ma sytuację pod kontrolą następuje zwrot akcji. Podoba mi się styl w jaki została ta książka napisana. Zakończenie z pewnością zaskoczy. :) A książka pochłonie!

1
Reklamy