/zbyt-dumna--zbyt-krucha/242100/papusza/288050
Avatar użytkownika - Luxfan

Luxfan - szuka książki

Szukam ciekawej biografii, ciekawej osoby. Niezależnie czy to ze świata muzyki, sportu czy kina. Jestem otwarta na propozycje.

przesuń
Gatunek Punkty jeśli twoja propozycja zostanie wybrana Autor? Elementy erotyki Przemoc
Biografie, wspomnienia, listy 10 Każdy Akceptowalne Akceptowalne

Propozycje

Wysokie noty! Z opisu wydaje się ciekawa. Z chęcią przeczytam, dziękuję za wszystkie propozycje :)

Są listy! Są wiersze! Świetne opracowanie!

Avatar użytkownika - CicheBaBum
CicheBaBum

Autor prośby o polecenie książki wybrał tego użytkownika! Zobacz opis książki w naszym serwisie!

Autor nie polubił Callas. Ja czytając też nie, ale jej historia, biografia opisana tu w fabule jest wzruszająca, poruszająca. Callas śpiewała tak, że dech mi zapiera podglądając Youtoob. Nie jestem fanem muzyki klasycznej, ale dzięki tej książce zainteresowałam się bardziej kimś zdeterminowanym, upartym. Ale trzeba zapoznać się z książką, aby ocenić. Według mnie była wykorzystywana, nieszczęśliwa. Śmierć syna, dieta tasiemcowa, romans z milionerem okaleczającym ją nie tylko psychicznie... Ta książka to demaskowanie życia celebrytów. Tak żyją wielcy i dla tego ciężko być "Wielkim".

Biografia Cyganki - poetki. Doskonały reportaż, piękna praca pani Kuźniak! Mnie książka zachwyciła. Jest w niej czas wojny wypychany z pamięci "Laleczki", jest i Ficowski, który stał się początkiem wyklęcia Papuszy ze społeczności Cygańskiej. Syn Tażanek, którego "porwała"... Nie zdradzę wszystkiego. Historia polski i człowieka nieprzeciętnego.

1
Reklamy