/pucio-mowi-pierwsze-slowa/5898379/podroz-srebrnego/758413/agnieszka-opowiada-bajke/3858530/bajeczki-z-obrazkami/5894689/babo-chce/5486568
Avatar użytkownika - delfinn

delfinn - szuka książki

Coś dla małych dzieci

przesuń
Gatunek Punkty jeśli twoja propozycja zostanie wybrana Autor? Elementy erotyki Przemoc
Dla dzieci 1000 Każdy Nieakceptowalne Nieakceptowalne

Propozycje

Avatar użytkownika - mojeksiazki
mojeksiazki

Autor prośby o polecenie książki wybrał tego użytkownika! Zobacz opis książki w naszym serwisie!

polecam do nauki

Polecam bardzo fajna bajka dla dzieci. Młody , psotny lisek wyrusza pewnego dnia w podróż na krze. Czy kraina do której dotrze będzie spełnieniem jego marzeń ? Czy może stanie się inaczej ? Warto przeczytać, przygody liska Srebrnego to porywająca i mądra opowieść o sile marzeń i dojrzewaniu. Dodatkowym atutem są proste, ale piękne , wesołe ilustracje. Książeczka jest bardzo ładnie wydana, moje dzieci stałe sięgają po tą książeczkę. Lisek srebrny i liski rude stały się nawet bohaterami ich rysunków. Polecam.

"Kiedy mama wróciła z pracy i zjadła obiad, Agnieszka usiadła jej na kolanach i zapytała..." Tak rozpoczyna się ta książeczka - do tej pory znaczne fragmenty znam na pamięć, choć mam inne wydanie niż to tutaj :) Cudowna historia o tym jak piesek pomaga zrozpaczonemu kotkowi odnaleźć mamę a wedle wskazówek nie jest to wcale łatwe... i trafiają na radio czy szczotkę :) Piękna i zabawna, spodoba się dzieciaczkowi

Jest to książka z mojego dzieciństwa. Oglądałam ją do rozpadnięcia i pogubienia okładek a nawet dłużej. Podobnie teraz moja córeczka uwielbia gdy czytamy te mądre historyjki o zwierzątkach, z nienarzucającym się morałem. Jeśli uda ci się ją zdobyć to zachwycisz się ślicznymi rysunkami. Bajki są niedługie, tak w sam raz dla małego brzdąca. Polecam!

"Babo chce" oraz następne opowiadania o rodzinie, do której wliczają się Mama, Tata, Babo, Lalo, Ajsza i Binta, są idealne dla małych dzieci. Książki te zainteresują młode główki i nauczą pociechy dźwiękonaśladownictwa podczas wycieczki z bohaterami opowieści.

1
Recenzje miesiąca
Drogowskazy
Wiktor Osiatyński
Okładka książki - Drogowskazy
Zadry
Dominik Rutkowski
Okładka książki - Zadry
Świat kupek
Terry Pratchett
Okładka książki - Świat kupek
Ekoświrek. Bajka ekologiczna
Katarzyna Terechowicz
Okładka książki - Ekoświrek. Bajka ekologiczna
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy