Jak to wojak Szwejk postanowił zlikwidować wszelkie zło Świata

Autor: eleazar
Okładka publicystyki dla Jak to wojak Szwejk postanowił zlikwidować wszelkie zło Świata  z kategorii Brak kategorii

 

Antoni Macierewicz został likwidatorem WSI.

Mam już dość rzucania epitetami w ekipę rządzącą, wyszukiwania coraz zmyślniejszych figur retorycznych dla oględnego stwierdzenia "idioci", "hipokryci" i "irracjonalni krzykacze".
Po prostu mam dość.

Piłsudski obrał genialny czas na przewrót majowy - reformy poprzednich rządów zaczęly akurat wtedy przynosić efekty, które można było sobie przypisać.
Rząd Kaczyńskich robi to samo - o czym wspominam z dedykacją dla wszystkich tych, którzy chcieliby użyć argumentu o wzroście gospodarczym...

ONI nie zrobili nic. To, że obóz w Oświęcimiu nazywa się trochę inaczej, nie przydało Polsce ani chwały, ani miejsc pracy. Wszelkie działania PiS sprowadzają się do wielkich słów, których nawet znaczenie czasem jest śmiesznie małe.
Macierewicz na tym stanowisku to kolejny szczyt szczytów. Kolejna rzecz, która od pozostałych różni się tym, że nie krzyczę, ale się załamałem.

Macierewicz został zepchnięty na margines sceny politycznej, z racji swoich skrajnych poglądów. Nawet LPR usunęła go ze swoich szeregów, bo tam Fuhrer jest tylko jeden i nie jest nim pan M., co nie do końca zgadzało się z jego koncepcją.

Człowiek, który zbłaźnił się mocniej niż Gabriel Janowski, który zieje pustką intelektualną oraz ignorancją, który był w gronie najzacieklejszych przeciwników integracji z Europą... teraz cynicznie śmieje się na konferencji, bo przewodniczący juz ma dla niego robotę...

WSI to bagno, mieszanka władzy, korupcji, biznesu i planów o długofalowości daleko poza pojmowanie naszych rządów... Macierewicz jest rasowym krzykaczem, króry otrzyma od WSI ochłap i będzie trąbił o tym jak przegryzł bestii gardło - a co było - będzie, lecz w nowej oprawie.


Macierewicz nie bierze pod uwagi pewnej zasady - Kaczyńscy dają stanowiska tylko słabszym i zależnym od siebie - tym, którym łatwo udowodnić głupotę i niekompetencję w chwili kryzysu. Macierewcz nadaje się do tego doskonale... szkoda, że nie przeczyta tego tekstu - zażądałbym dobrej wódki za wróżbę...

1

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy