ONI, czyli NARODZIE NADSTAW Ry...ucha

Autor: eleazar
Okładka publicystyki dla ONI, czyli NARODZIE NADSTAW Ry...ucha  z kategorii Brak kategorii

 

"Przed posiedzeniem Rady Politycznej PiS Ktoś próbuje wbić klin między mnie a władze PiS, a w szczególności prezesa Kaczyńskiego" - powiedział premier Kazimierz Marcinkiewicz na konferencji prasowej.

Zadrżałem. Oto premier wszystkich Polaków po raz kolejny wskazuje na Tych Których Imienia Się Nie wypowiada.
Pan Kazimierz ICH zna. Są źli. To za ich sprawką Kurski się czasem myli, dziura w budżecie się rozdyma i państwo nie ma się najlepiej.

To już drugi w ostatnim czasie bezczelny atak ONYCH. Jakże niedawno ONI, zwani niektórych kręgach  KTOŚ ( l. mn. „KTOSIE”), doprowadzili do dymisji Gilowskiej.
Z ciężarem na duszy i piwem w ręku, oglądałem jak poruszony, ba, bliski płaczu Pan Kazimierz dymisjonuje Panią Zytę, dając tym samym świadectwo wszechwładności  KTOSIÓW i moralnej zgnilizny ONYCH TAMTYCH INNYCH, zwanych także TymiKtórzyRozsadzająJednośćPolski.

 

Kim są ONI? Kto może być tak bezlitosny, by uderzać w Pana Kazimierza ze wszystkich stron, robiąc mu złe rzeczy? PO? Komuniści? Może masoni, do spółki z Cyklistami. Że nie wspomnę o niejakim Geremku, który nie tylko jest masonem, ale i Żydem. ABW nie stoi pod jego drzwiami, tylko dlatego, że nigdy nie widziano go na rowerze.

W tej jakże dramatycznej chwili, gdy ONI znowu uderzają, NARODZIE, ZJDENOCZ SIĘ pod egidą bystrookiego Kazimierza, co by było ci dobrze i co by ONI wiedzieli, że tam gdzie MY to lepiej żeby ICH nie było!!!

Nie dajcie sobie wmawiać jakichś płytkich rzeczy w stylu NIEKOMPETENCJA, BRAK INICJATYWY, BRAKI KADROWE, TOTALNY BRAK DŁUGOFALOWEJ POLITYKI RZĄDU, MEGALOMANIA PANA JAROSŁAWA, ŚMIERĆ OD WŁASNEJ BRONI OSZCZERSTW I WZBUDZANIA PANIKI.
I na św. Lecha! Nie dekoncentrujcie się trywialnymi kwestiami nasze śmieszności na arenie międzynarodowej, tym że większość naszego gabinetu to sybaryci i krzykaczeWSZAK ONI ATAKUJĄ!!!

NARODZIE STĄŃ DO WALKI!!! ... a przynajmniej łyknij fakt że ONI są winni wszystkiemu złu... za parę miesięcy Pan Kazimierz i Pan Jarosław ustalą zgodną wersję kim są „ONI”.

Amen                        

1

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy