Żelazna córka

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2012-03-29
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 978-03732101-3-8
Liczba stron: 337
Dodał/a recenzje: Natalia Zaczkiewicz

Ocena: 5.38 (8 głosów)

"Żelazna córka" Julie Kagawa, to kontynuacja "Żelazny król". Jest tak samo zaskakująca, wciągająca i świetnie napisana jak jej poprzedniczka. Julie Kagawa po raz kolejny odwaliła kawał dobrej roboty.
Meghan Chase w dalszym ciągu mierzy się z przeciwnościami losu. Tym razem przebywa w pałacu Mrocznego Dworu, ponieważ złożyła obietnicę, dzięki której odzyskała brata. Czas w krainie NigdyNigdy płynie... całkowicie inaczej niż w normalnym świecie. Meghan czuje się zagubiona, nie wie ile czasu minęło od ostatniego spotkana z rodziną, pragnie do nich wrócić, marzy o powrocie do normalnego nastoletniego życia.
Księżniczka uświadomiła sobie, że zakochała się w Ashu, mrocznym, zimowym księciu, synu królowej Mab. Doskonale wie, że to nie odpowiednie, jednak jego uroda ją przyciąga.

Książka jest połączeniem Snu nocy letniej, Alicji w Krainie Czarów, Opowieści z Narnii. Jej bogaty, dziwny świat magicznych stworzeń przenika się z naszym. Świat przedstawiony w niej jest piękny i zachwycający. W książce jest wartka akcja, humor, miłość i bohaterowie, którzy nie są tak idealni, że aż to irytujące.

Kup książkę Żelazna córka

Zobacz opinie o książce Żelazna córka
Inne książki autora
Blood of Eden. The Immortal Rules 1
Julie Kagawa0
Okładka ksiązki - Blood of Eden. The Immortal Rules 1

Blood of Eden series 5 works, 3 primary works Note: 'Til The World Ends (Blood of Eden, #0.5) Contains Dawn of Eden novella + two more novellas. In the...

Talon
Julie Kagawa0
Okładka ksiązki - Talon

Od wieków członkowie Zakonu Świętego Jerzego polowali na smoki. Ukrywając się pod ludzką postacią, smoki przetrwały. Stworzyły Talon, potężną organizację...

Reklamy