Balsam dla duszy

Wydawnictwo: Seven
Data wydania: 2012-09-10
Kategoria: Inne
ISBN: 978-83-87153-29-8
Liczba stron: 40
Dodał/a recenzje: Danuta Szelejewska

Ocena: 0 (0 głosów)

Cechą charakterystyczną balsamu jest ochrona skóry przed szkodliwym działaniem substancji zewnętrznych. Zawierając w swoim składzie witaminy, składniki odżywcze i olejki, odpowiednio ją nawilża oraz regeneruje. Dzięki temu skóra traci szorstkość, stając się gładką i miłą w dotyku. Oprócz zabiegów poprawiających zewnętrzny wygląd i dobre samopoczucie, człowiek winien zatroszczyć się również o niewidzialny element ludzkiej egzystencji, jakim jest dusza. Owe priorytetowe potrzeby dostrzegło Wydawnictwo Semen, które opublikowało nietypową książkę Balsam dla duszy. Ultraodżywcze mądrości, ułatwiającą zagłębienie się we wszystko, co składa się na życie piękne, szczęśliwe i szlachetne.


Do rąk czytelnika została oddana niebieska metalowa puszka. W jej wnętrzu ukryto prawdziwy skarb: na czterdziestu kolorowych kartonikach zamieszczono refleksje, niezawodnie przyczyniające się do utrzymania doskonałej kondycji oraz wewnętrznej harmonii. Warto pamiętać, że praktyczne zastosowanie w codziennym życiu każdego z nas bez wątpienia znajdą przemyślenia głębokie, uspokajające, skutecznie zapadające nie tylko w pamięć, ale przede wszystkim - w serce, przywołujące miłe wspomnienia, a także pozwalające zapomnieć o tym, co boli. Na każdym z kartoników zostały rozmieszczone w równej proporcji tekst i zdjęcie. Tak więc cieszą oczy cudownej urody zachody słońca, gładka tafla jeziora, bezkres mórz i oceanów, przeplatające się kolory tęczy, będące wyrazem miłości czerwone róże, uśmiech dziecka oraz świadcząca o nieustannym wędrowaniu muszla. Nie zabrakło nawet czterolistnej koniczyny.


Wśród przemyśleń czołowe miejsce zajmuje pochwała oczekiwanej przez wszystkich radości i wytrwale poszukiwanego szczęścia oraz konieczność dzielenia się z innymi szczerym uśmiechem, miłym słowem i przyjaznym gestem. Wszystko to sprawia, że ludzkie tęsknoty stają się możliwe do zaspokojenia, a plany i zamierzenia łatwiej jest zrealizować. Na kartonikach zamieszczono przysłowia chińskie oraz życiowe mądrości autorstwa ludzi znanych i szanowanych: Wiktora Hugo, Lothara Zanettiego, Antonie De Saint-Exuperiego, Ludwiga van Beethovena.


Książka w metalowej puszce przeznaczona jest dla każdego bez wyjątku, bowiem wszystkim potrzeba dobrego nastroju, orzeźwiaczy i odprężaczy umysłu oraz poprawiaczy samopoczucia. Dostępna bez środków konserwujących, z pewnością nie zaszkodzi nikomu. Warto z Balsamu dla duszy uczynić skuteczną i długotrwałą ochronę. Spojrzenie na życie z innej perspektywy pokazuje, że warto się postarać, by osiągnąć bezcenne szczęście.

Kup książkę Balsam dla duszy

Zobacz opinie o książce Balsam dla duszy
Inne książki autora
Dopodusznik, czyli dobre myśli na dobranoc
Isabel Mauro 0
Okładka ksiązki - Dopodusznik, czyli dobre myśli na dobranoc

Kiedy kładziemy się spać, a sen nie przychodzi, zbierają się w naszych głowach i sercach przeróżne myśli i uczucia. Przez nasz umysł, jakby strumieniem...

Żyć kolorowo
Isabel Mauro0
Okładka ksiązki - Żyć kolorowo

Czyż nie byłoby to piękne, budzić się każdego dnia z poczuciem lekkości i zadowolenia, a świat postrzegać w kolorach tęczy? Jest to możliwe, bo na nasze...

Reklamy