Century Kamienna gwiazda

Wydawnictwo: Brak danych
Data wydania: b.d
Kategoria: b.d
Dodał/a recenzje: edytakkk

To moje drugie spotkanie z tym autorem, bo i drugi tom z tej serii i nie zawiodłam się.

Czwórka nastolatków po raz kolejny musi się spotkać tym razem  w Nowym Yorku. Po raz kolejny stawiają czoło niebezpieczeństwu, każde z nich ma przy sobie małego drewnianego bączka dzięki któremu wygrali poprzednim razem, wiedzą także że jest jeszcze piąta zabawka. Ale, czy i tym razem te małe drewniane przedmioty mogą przynieść im zwycięstwo?

Bardzo zaskoczył, ale i ucieszył mnie wątek miłosny. Pośród całego szaleństwa problemów, zagadek i uciekania przed złoczyńcami, między Elektrą i Harvey'em kiełkuje miłość, jednak niech ci którzy takich wątków nie lubią nie zniechęcają się. Jest zaledwie kilka scen w których dostrzegamy co łączy tą dwójkę.

Tym razem poznajemy Harvey'a i to wokół niego akcja się toczy, tak jak w poprzedniej części wokół Elektry. Dzięki temu o wiele prościej zrozumieć tego bohatera. Przypuszczam że skoro jest czterech bohaterów i cztery części książki, każda jest o innej postaci, ale upewnie się w moim przekonaniu dopiero po przeczytaniu pozostałych dwóch książek.

Ogólnie książka bardzo mi się podobała i jestem pewna że spodoba się każdemu nastolatkowi, zarówno płci żeńskiej, jak i męskiej, myślę również że zainteresowała by także dorosłych jednak pod warunkiem że lubią czytać literaturę młodzieżową i fantastyczną.

Kup książkę Century Kamienna gwiazda

Zobacz opinie o książce Century Kamienna gwiazda
Century Miasto wiatru t.3
Baccalario Pierdomenico0
Okładka ksiązki - Century Miasto wiatru t.3

Co sto lat ludzkość zostaje poddana próbie. Co sto lat czwórka nastolatków musi podjąć wielkie wyzwanie. Właśnie upłynęło kolejne sto lat i zostali wybrani...

CENTURY Pierwotne źródło 4
Baccalario Pierdomenico0
Okładka ksiązki - CENTURY  Pierwotne źródło 4

Do zakończenia misji brakuje dwóch dni. Wtedy Pakt pomiędzy Człowiekiem i Naturą ma być odnowiony. A jeszcze wiele spraw zostało do wyjaśnienia. Elektra...

Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa