Gdzie jest Dory? Wielki zeszyt filmowy

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2016-06-06
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 978-83-281-1341-1
Liczba stron: 48
Dodał/a recenzje: Daria Skiba

Ocena: 4.8 (5 głosów)

Seria książeczek Gdzie jest Dory oprócz ostatnio prezentowanej Gdzie jest Dory? Kocham ten film, składa się jeszcze ze Złotej księgi oraz Wielkiego zeszytu filmowego. Jestem z tego powodu niezwykle zadowolona, gdyż pierwsza książeczka bardzo mi się spodobała. Jak będzie z kolejnymi dwoma?


 Ta pozycja idealna jest dla dzieci, które uwielbiają pisać po książeczkach! Wielki zeszyt filmowy oprócz tekstu, zawiera cały szereg rysunków przeznaczonych do kolorowania oraz wspaniałe naklejki, które dzieciaczki będą przyklejać gdzie się tylko da! Oczywiście książeczka opisuje losy Dory, podobnie jak jej poprzedniczki. 


    Cała seria idealnie nadaje się na prezent, zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Każdy znajdzie w nich coś dla siebie - wspaniałą historię, niesamowite ilustracje, które przenoszą czytelnika do zupełnie innego świata, obrazki przeznaczone do kolorowania oraz naklejki, umilające czas.


Seria książeczek Gdzie jest Dory jest wspaniała pod każdym względem. Gorąco polecam każdemu, kto ma ochotę sprawić odrobinę przyjemności swoim pociechom. Każde dziecko, zafascynowane filmową produkcją kontynuacji Gdzie jest Nemo, której podjął się Disney i Pixar będzie bardzo zadowolone z takiego prezentu. Dzięki niemu ponownie przeniesie się do podwodnego świata, by wspólnie z morskimi bohaterami, przeżyć fascynującą przygodę!

http://krainaksiazkazwana.blogspot.com

Kup książkę Gdzie jest Dory? Wielki zeszyt filmowy

Zobacz opinie o książce Gdzie jest Dory? Wielki zeszyt filmowy
Inne książki autora
Wesoła wizyta królewny Śnieżki
Disney0
Okładka ksiązki - Wesoła wizyta królewny Śnieżki

Witaj z powrotem, królewno Śnieżko! Śliczna królewna i jej książę, składają wizytę w chatce krasnoludków. Obejrzyj książeczkę, nie rozkładając jej, a potem przeczytaj opowiadanie....

Imprezownik księżniczki
Disney 0
Okładka ksiązki - Imprezownik księżniczki

Baw się dobrze na balu u Kopciuszka, na pidżamowym przyjęciu u Śpiącej Królewny i popijaj herbatkę na wieczorku u Belli. W tej książeczce oprócz obrazków...

Reklamy