Ch這pak z s御iedztwa

Kategoria: Dla m這dzie篡

Ocena: 5 (11 g這s闚)

Recenzja: Ch這pak z s御iedztwa

Recenzuje: agatrzes

Kasie West uwiod豉 polskich czytelników powie軼i „Ch這pak na zast瘼stwo” zbieraj帷 bardzo wysokie oceny i pochlebne recenzje. Nikogo wi璚 nie powinno dziwi, 瞠 najnowsza publikacja autorki, maj帷a w naszym kraju premier w pa寮zierniku okaza豉 si najbardziej oczekiwan przez blogerów ksi捫k tej jesieni. Ale czy rzeczywi軼ie „Ch這pak z s御iedztwa” zas逝guje na to zaszczytne miano?
„Ch這pak z s御iedztwa” to historia szesnastoletniej Charlie Reynolds. Dziewczyny wychowywanej przez samotnego ojca i dorastaj帷ej z trzema starszymi bra熤i oraz honorowym czwartym, którego nie 陰cz z rodze雟twem Reynoldsów wi瞛y krwi, ale niebagatelne pokrewie雟two dusz. I pewnie 篡cie nastolatki bieg這by wytyczonym torem, gdyby nie jeden mandat za przekroczenie pr璠ko軼i, wywo逝j帷y reakcje 豉鎍uchow, w wyniku której bohaterka zostaje zmuszona do podj璚ia pracy w eleganckim butiku z ubraniami i zmiany swojego wizerunku. Ale czy rzeczywi軼ie panowie Reynolds i sama Charlie s gotowi na t nieoczekiwan metamorfoz?

Charlie to typowa „ch這pczyca”, nie kr璚 jej sukienki, makija瞠, wypady do kawiarni i mi這stki. Ch這pcy s fajni, ale do koszykówki czy wspólnych wyg逝pów. Poza tym bracia maj bardzo wysokie wymagania wobec kandydatów do serca siostry, a w zwi您ku z tym nie ma odwa積ego i ch皻nego podj望 wyzwanie. Niestety, nowa praca wymaga od nastolatki zamiany obszarpanych d磨nsów i T-shirtów na strój bardziej kobiecy, a z biegiem czasu do „zaprzyja幡ienia” si z kosmetykami do makija簑. Te zmiany nie przychodz dziewczynie 豉two, pot璕uj stres, który zaczyna wzmaga z貫 sny dr璚z帷e j od wielu lat. A to wszystko sprawia, 瞠 Charlie zaczyna szuka pocieszenia, które nieoczekiwanie znajduje za p這tem w towarzystwie Bradena. Ale czy rzeczywi軼ie rozmowy noc przynios jej oczekiwane ukojenie?

„Ch這pak z s御iedztwa” to oczywi軼ie opowie嗆 o mi這軼i, która przychodzi nieproszona i odmienia egzystencj bohaterów. Wywraca 篡cie dwojga bliskich sobie ludzi do góry nogami by da im szans na szcz窷cie. Skierowana do nastoletnich czytelników i utrzymana w stylu „przemawiaj帷ym” do m這dego pokolenia. Niew徠pliwie schematyczna i sztampowa, ale maj帷a w sobie to trudne do okre郵enia „co”, które sprawia, 瞠 porywa czytelnika. Autorka w bardzo ciekawy i plastyczny sposób pokazuje przemian zachodz帷 w bohaterce oraz jej zmagania z nowymi uczuciami, co jest nie lada wyzwaniem dla dziewczyny 篡j帷ej w m瘰kim 鈍iece. Jednak zmiany w 篡ciu i sferze uczu to nie jedyne problemy panny Reynolds, której równie przyjdzie zmierzy si z najwi瘯sz rodzinn tajemnic.
Jestem pod wra瞠niem pomys逝 na fabu喚 oraz sposobu jego realizacji, gdy pod podszewk przedstawionych wydarze autorka dotyka bardzo delikatnej materii, ale czyni to tak lekko i sugestywnie, 瞠 odbiorca nie ma najmniejszego problemu z odebraniem p造n帷ego z kart ksi捫ki przes豉nia. Ciesz si równie, 瞠 Kasie West postawi豉 na emocje i dobry humor, które nie tylko podnios造 poziom wra瞠, ale równie pozwoli造 czytelnikowi na ró積orodne odczucia i reakcje.
Wed逝g mnie „Ch這pak z s御iedztwa” zas逝guje na tytu najbardziej oczekiwanej ksi捫ki tej jesieni i to nie tylko przez blogerów. Ta powie嗆 mimo lekko軼i i wykorzystania utartych schematów jest ciekaw i intryguj帷 literack przygod, która nie tylko porywa i porusza, ale równie dostarcza poka幡y 豉dunek bardzo pozytywnej energii. Moim zdaniem „Ch這pak z s御iedztwa” okaza si lepszy od „Ch這paka na zast瘼stwo”. Je郵i poprzednia publikacja autorki przypad豉 wam do gustu, t b璠ziecie zachwyceni. W sumie troch wam zazdroszcz, 瞠 t przyjemno嗆 macie jeszcze przed sob. Polecam.

Tagi: Ch這pak z s御iedztwa, Ch這pak z s御iedztwa recenzja, Ch這pak z s御iedztwa ksi捫ka, Kasie West Ch這pak z s御iedztwa, Kasie West recenzja, Kasie West ksi捫ka, Kasie West

Kup ksi捫k Ch這pak z s御iedztwa

Zobacz tak瞠

Zobacz opinie o ksi捫ce Ch這pak z s御iedztwa
Inne ksi捫ki autora
Ch這pak na zast瘼stwo
Kasie West0
Ok豉dka ksi您ki - Ch這pak na zast瘼stwo

Przez ca貫 liceum Gia by豉 typem szkolnej gwiazdy. A teraz mia豉 jeszcze fajnego, starszego od siebie ch這paka, o kt鏎ym tyle opowiada豉 znajomym, i wszyscy...

Szcz窷cie w mi這軼i
Kasie West0
Ok豉dka ksi您ki - Szcz窷cie w mi這軼i

Maddie nie jest impulsywna. Ceni ci篹k prac i lubi planowa. Ale którego wieczora pod wp造wem chwili kupuje los na loteri. I, ku w豉snemu zdziwieniu...

Zobacz wszystkie ksi捫ki tego autora