Pensjonat pod Świerkiem

To nie jest typowa, słodziutka książka do wytwarzania swiątecznego nastroju :) Opisane tutaj historie są niekiedy przewrotne, niekiedy smutne, a czasem nawet lekko szokujące. Oczywiście jest też to, czego w takich książkach szukamy: magiczny klimat świąt, zasypane śniegiem górskie miasteczko, przytulny pensjonat i cała plejada postaci - gości, którzy przyjeżdżają do pensjonatu z róznymi problemami, kłopotami, nadziejami i marzeniami.

Jak to bywa w przypadku zbiorów opowiadań, są tutaj historie lepsze i gorsze. Tym, co spaja wszystkie opowieści są postacie właścicieli pensjonatu - Ewy i Gabriela - oboje piękni, mili, pełni wewnętrznego blasku i ciepła, którym chętnie dzielą się ze swoimi gośćmi.

Świetna książka na długie zimowe wieczory - na pewno nie rozczaruje miłośników i miłośniczek świątecznych klimatów, a tych, którzy szukają drugiego dna - także nie zawiedzie.

Informacje dodatkowe o Pensjonat pod Świerkiem:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2017-11-08
Dodał/a opinię: Joanna Tekieli

Zobacz opinie o książce Pensjonat pod Świerkiem

Kup książkę Pensjonat pod Świerkiem

Jednak czasami nie można liczyć na głupi los, on robi, co chce, i rani, kiedy chce

Musisz pamietać, że w życiu czasami dotykają nas cudowne, ale i tragiczne rzeczy. Jednak to miłość i wsparcie bliskich nam osób mogą być receptą na to, aby dać radę, aby pokonać przeciwności, żyć dalej.

Kolorowe gąsienice. Kształty
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Kolorowe gąsienice. Kształty

Książeczki kartonowe, które zamieniają się w bajecznie kolorowe grzechotki. W sam raz dla malutkich rączek, które godzinami mogą wertować kolorowe strony....

Kardiologia w gabinecie lekarza POZ
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Kardiologia w gabinecie lekarza POZ

Treść podręcznika została ułożona zgodnie z programem specjalizacji z medycyny rodzinnej Stanowi wybór użytecznych i ważnych zagadnień często spotykanych...