Podmiejski na koniec świata

Chciałabym Was zabrać dziś w podróż do Grodziska Mazowieckiego. Wiem, że część z Was ma tę wycieczkę już za sobą, aczkolwiek ja miałam przyjemność być tam wczoraj :)

Gotowi?
Zatem zaczynajmy! ;)

Stacja pierwsza:
Macie czasami tak, że nie lubicie jakiegoś bohatera, już od momentu pojawienia się w przedstawionej historii? Otóż ja tak miałam z Tymonem. Nie wiem, po prostu po opisie postaci już wiedziałam, że jest to ten typ mężczyzny, którego nie lubię i też tak było. Zapatrzony w siebie wykorzystywacz! Dziwię się, że Alicja z nim tak długo wytrzymała🙈

Stacja druga:
Alicja - bardzo ją polubiłam. Dziewczyna o ogromnym sercu, zawsze chętna do pomocy, lubiana przez innych, zaradna, ogarnięta... po prostu świetna dziewczyna! Dobrze, że pozbyła się Tymona. Szkoda, że dowiedziała się o jego zdradzie w taki sposób, ale chyba w dobrym momencie poznała prawdę :) Tak miało być;)

Stacja trzecia:
Szansa, którą otrzymała Alicja od swojego szefa zdarza się pewnie raz na milion, aczkolwiek dla niej chyba dobrze, że z niej skorzystała! Bardzo jej kibicowałam, chociaż los szykował dla niej różne scenariusze🙈

Stacja czwarta:
Grodzisk Mazowiecki - nigdy tam nie byłam, ale po przeczytaniu tej historii z miłą chęcią wybrałabym się tam na spacer! To musi być bardzo piękne i magiczne miejsce💚

Stacja piąta:
Autorka ma piękny styl pisania. W ciekawy sposób przenosi czytelnika do swojego świata, z którego nie chce się wracać do rzeczywistości! Tak właśnie było ze mną. Bardzo żałuję, że mam tę przygodę za sobą, aczkolwiek mam nadzieję, że niebawem pojawi się kolejna!

Stacja szósta:
Okładka - muszę o niej wspomnieć, ponieważ ona tak dobrze pasuje do tej historii, że to jest istna bajka!😁 Jestem w niej zakochana też z tego powodu, że jest niebieska, a to mój ulubiony kolor!💙

Stacja siódma:
Kasiu! - pisz dalej, bo czekam z niecierpliwością na kolejną Twoją książkę!

A Wam Kochani polecam z całego serduszka wybrać się w podróż do Grodziska Mazowieckiego...bo kto tego nie zrobi straci szansę poznania pięknej historii :)

Informacje dodatkowe o Podmiejski na koniec świata:

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 2021-03-16
ISBN: 9788382021769
Dodał/a opinię: Aneta Binkowska

Zobacz opinie o książce Podmiejski na koniec świata

Kup książkę Podmiejski na koniec świata

Ratunku! Wymyśliłam męża
Katarzyna Kowalewska0
Okładka ksiązki - Ratunku! Wymyśliłam męża

Zadziorna i pełna humoru opowieść o tym, że kto się czubi, ten się lubi Flora i Bartek, małżonkowie. On do bólu praktyczny, nieskory do zmian, mało romantyczny...

Pijany skryba
Katarzyna Kowalewska0
Okładka ksiązki - Pijany skryba

Maciej, Sylwek i Mario kontra bardzo źli ludzie. W kręgach, w jakich obraca się Maciek, znajomość sztuk Szekspira nie dodaje punktów do siły. Raczej bierze...

Forget Me Not
Julie Soto