Pyszne 25. Nowa porcja przepisów

Pani Anna Starmach autorka książki pt.” Pyszne 25 Nowa porcja przepisów” wie , co jest dobre dla Czytelnika , który chce poznać porcję nowych przepisów i odkryć ją wraz z autorką.

Każdy zapoznający się z tą książką odkryje w sobie chęci do przyrządzania proponowanych dań.

Bardzo podoba mi się podejście autorki do zachowania tradycji w trakcie gotowania .

To jedna z autorek młodszego pokolenia ,które potrafią zaskoczyć pozytywnym podejściem do Czytelnika.

Pani Anna Starmach swą kreatywnością kulinarną zachęciła mnie do zapoznania się z jej przepisami.

Składniki na przedstawione przez autorkę są łatwo dostępne , a potrawy nie są trudne w ich przyrządzeniu.

Do każdego zamieszczonego przepisu w tej książce jej autorka opowiada historię związaną zjej powstaniem.

Teraz pora na Ciebie Czytelniku .Przekonaj się ,że znajdziesz tutaj 70 przepisów, które są naprawdę warte poznania.

Książka zawiera 171 stron, miękką okładkę, notatki dla czytelników, została wydana przez Wydawnictwo Znak.

Polecam.

Informacje dodatkowe o Pyszne 25. Nowa porcja przepisów:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2014-02-20
Kategoria: Kuchnia
ISBN: 978-83-240-2528-2
Dodał/a opinię: Emilly26

Zobacz opinie o książce Pyszne 25. Nowa porcja przepisów

Kup książkę Pyszne 25. Nowa porcja przepisów

Lekkość
Anna Starmach 0
Okładka ksiązki - Lekkość

Zawsze dobrze czułam się we własnym ciele ale marzyłam o tym, żeby było mnie troszkę mniej. Wmawiałam sobie jednak, że to niemożliwe, że moja praca i pasja...

Pyszne na słodko
Anna Starmach0
Okładka ksiązki - Pyszne na słodko

Sprawdzone przepisy na najlepsze słodkości od Ani Starmach zebrane w jednym tomie. Aż 88 pysznych i prostych przepisów na desery, których...

Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;