Wariatka tańczy

''Wariatka tańczy'' książka wydana w formie wywiadu autorstwa Pana Jarosława Szubrychta z Marylą Rodowicz w roli głównej to wspaniała jednym słowem wędrówka po jej ciekawym życiu zarówno zawodowym, jak i prywatnym.

Całość książki bardzo mi się podobała, gdyż miałam poznać od innej strony Marylę.

Maryla Rodowicz lubi rozmawiać z ludźmi i dzieli się chętnie z nimi informacjami o niej.

Barwnie opowiada o sobie i szczerze.

Kiedyś jej pasją był sport, a śpiewanie u Maryli kształtowało się z wiekiem od najmłodszych lat poprzez tradycje rodzinne.

Wspomina występny z Markiem Grechutą, gdy jeszcze występował w zespole Anawa. Stali się zarówno rywalami zawodowymi, ale, jak i potem przyjaciółmi.

Maryla właściwie zdrada cienie i blaski swojego scenicznego życia, co ją cieszyło, a co sprawiało uczucia w niej mieszane, a czasem przykre.

Nikt by z nas nie przypuszczał, że życie artystyczne jest tak trudne.

Ma dobry kontakt ze swoimi trojgiem dzieci- Kasią, Jankiem, Jędrkiem.

Lubię Panią Marylę, gdyż wie, jak ma zaskoczyć swoich słuchaczy.

Nie boi się trudnych stawianych przed nią wyzwań artystycznych, a zwłaszcza z młodymi artystami. Ufa im, a zaufanie w tym zawodzie jest bardzo istotne.

Dodatkowym elementem, który ułatwia, przeczytanie tej książki jest odpowiednio dobrana czcionka oraz zamieszczone zdjęcia z okresu lat jej młodości, życia prywatnego, jak i zawodowego.

Przeprowadzona w miłej atmosferze rozmowa z Panią Marylą Rodowicz na tematy związane z jej życiem zawodowym i prywatnym oraz właściwie dobrane pytania są gwarancją sukcesu tej książki.

Polecam przeczytać tę książkę.

Informacje dodatkowe o Wariatka tańczy:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2013-11-06
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Dodał/a opinię: Emilly26

Zobacz opinie o książce Wariatka tańczy

Kup książkę Wariatka tańczy

Życie, bierz mnie. Biografia Andrzeja Zauchy
Jarosław Szubrycht0
Okładka ksiązki - Życie, bierz mnie. Biografia Andrzeja Zauchy

Pierwsza kompletna biografia legendarnego artysty Miał zostać kajakarzem lub zecerem, ale wybrał muzykę, a raczej muzyka wybrała jego. Andrzej Zaucha...