Plakat wydarzenia - Dialog Sukcesu: Inteligencja

Dialog Sukcesu: Inteligencja

Fundacja: Dialog Sukcesu
Miasto: Zabrze
Adres: Kino Roma w Zabrzu, ul. Padlewskiego 4
Start: 2015-01-29
Koniec: 2015-01-29
Tematyka: konferencje
Dodał: slk

Najbliższy Dialog Sukcesu odbędzie się już 29 stycznia w kinie Roma.


Projekt ma formułę prelekcji połączonych z panelem dyskusyjnymi z ciekawymi oraz wybitnymi osobami z różnych obszarów działań. To także historie, które tworzą inspiracje dla innych. 
Każdy z gości przeprowadza swoją prelekcję przekazując swoje doświadczenia życiowe i zawodowe oraz własną obserwację świata.


Tym razem prelekcje będą dotyczyły inteligencji:

 

Naszymi prelegentami będą:

 
Ryszard Klein: pedagog, muzyk, społecznik; założyciel widocznego w Polsce Zespołu Muzyki Dawnej „Allegro”. Znany w środowisku z organizowania koncertów, festiwali, akcji charytatywnych i kierowania instytucjami kultury.Autor książek: "Cisza. Esencja naszego umysłu" oraz "Jam Jest". Pierwszy pozycja została uznana za najlepszą książkę psychologiczną roku 2012. Pozycję tę przełożono na język hiszpański i wydano w Argentynie, jako "Silencjo lo escencial de nuestra mente"
Temat prelekcji: Inteligencja duchowa. Czym jest intuicja?


Wenancjusz Ochamnn - Z wykształcenia muzyk. Z pasji szkoleniowiec i mówca.Zawodowo, nieprzerwanie od 1996 roku, prywatny przedsiębiorca.Twórca i właściciel firmy szkoleniowej oraz wydawniczej Veno’s Studio Przemysły Qultury, w ramach której przygotowuje i wdraża unikalne programy szkoleniowe oparte m.in. na procesach artecoachingu. Założyciel i dyrektor działającej od 1999 roku Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II st. Veno’s Studio.Twórca i koordynator licznych projektów szkoleniowo-doradczych finansowanych m.in. z funduszy unijnych.Trener kompetencji artystycznych oraz rozwoju osobistego z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem.
Temat prelekcji: czym jest, jak wykorzystać i rozwijać w sobie inteligencją twórczą.
Grzegorz Kurzyp - prezes zarządu Elamed Media Group, współtwórca eksperckiego bloga dla przedsiębiorców ideaHub.eu, ekspert współpracujący z Izbą Wydawców Prasy, mentor w Business Link Katowice – ogólnopolskiej sieci akceleratorów biznesu. Od ponad 10 lat związany z branżą wydawniczą, odpowiadając za rozwój kluczowych obszarów biznesowych w roli managera, prezesa i przedsiębiorcy. Z wykształcenia politolog, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Leona Koźmińskiego.
Temat prelekcji: Wiedza a intuicja w biznesie


Wejście na wydarzenie jest bezpłatne. Zapraszamy!

Reklamy