Plakat wydarzenia - Ewa Karwan-Jastrzębska w Łodzi

Ewa Karwan-Jastrzębska w Łodzi

Fundacja: Akapit Press
Miasto: Łódź
Adres: Empik CH Manufaktura, ul. Karskiego 5, Łódź
Start: 2018-02-23
Koniec: 2018-02-23
Tematyka: spotkanie autorskie
Dodał: slk

Akapit Press serdecznie zaprasza na spotkanie z Ewą Karwan-Jastrzębską w ramach Festiwalu Literatury Młodzieżowej w Empiku!

Kiedy?

23.02.2018 r godz. 11:00

Gdzie?

Empik CH Manufaktura, ul. Karskiego 5, Łódź

WSTĘP WOLNY!

Ewa Karwan-Jastrzębska

Absolwentka filologii polskiej UW, pisarka, scenarzystka i dziennikarka. Ma w swoim dorobku kilkanaście powieści dla dzieci i młodzieży. Wśród cieszących się powodzeniem tytułów znalazły się między innymi: Hermes 9:10 oraz Sobowtór.

Po powieść Sobowtór chętnie sięga młodzież gimnazjalna i licealna. Książka porusza temat trudnych przyjaźni i pierwszego, niespełnionego uczucia, które staje się życiową lekcją i pomaga wkroczyć w niełatwą dorosłość.

Sobowtór

Jeśli szukasz książki, przez którą zarwiesz najbliższą noc, to właśnie masz ją przed sobą!

Dwie rude dziewczyny i jeden chłopak. Miłość, zazdrość, obsesja i tajemnice. Zuzanna, uczennica warszawskiego liceum, pasjonuje się fotografią i filmem. W jej życiu nie ma niespodzianek do czasu pojawienia się w szkole nowego ucznia, zabójczo przystojnego Michała. Zmiana szkoły w połowie roku szkolnego? Jego przybycie owiane jest tajemnicą. Zafascynowany kulturą Japonii żyje wśród bohaterów anime i jest zdecydowanie intrygujący. Tajemnicą jest także jego związek z zaborczą i zazdrosną Magdą. Jednak to Michał rozdaje karty i wie, czego chce. Teraz bardzo podoba mu się Zuzanna. Rozpoczyna grę, aby ją zdobyć..

Recenzje miesiąca
Wszechświaty
Leonardo Patrignani
Wszechświaty
Poszukiwana
Sophie McKenzie
Poszukiwana
Święta dobrych życzeń
ks. Jan Twardowski
Święta dobrych życzeń
Chłopak z Francji
Hilary Freeman
Chłopak z Francji
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy