Plakat wydarzenia - Ewa Karwan-Jastrzębska w Łodzi

Ewa Karwan-Jastrzębska w Łodzi

Fundacja: Akapit Press
Miasto: Łódź
Adres: Empik CH Manufaktura, ul. Karskiego 5, Łódź
Start: 2018-02-23
Koniec: 2018-02-23
Tematyka: spotkanie autorskie
Dodał: slk

Akapit Press serdecznie zaprasza na spotkanie z Ewą Karwan-Jastrzębską w ramach Festiwalu Literatury Młodzieżowej w Empiku!

Kiedy?

23.02.2018 r godz. 11:00

Gdzie?

Empik CH Manufaktura, ul. Karskiego 5, Łódź

WSTĘP WOLNY!

Ewa Karwan-Jastrzębska

Absolwentka filologii polskiej UW, pisarka, scenarzystka i dziennikarka. Ma w swoim dorobku kilkanaście powieści dla dzieci i młodzieży. Wśród cieszących się powodzeniem tytułów znalazły się między innymi: Hermes 9:10 oraz Sobowtór.

Po powieść Sobowtór chętnie sięga młodzież gimnazjalna i licealna. Książka porusza temat trudnych przyjaźni i pierwszego, niespełnionego uczucia, które staje się życiową lekcją i pomaga wkroczyć w niełatwą dorosłość.

Sobowtór

Jeśli szukasz książki, przez którą zarwiesz najbliższą noc, to właśnie masz ją przed sobą!

Dwie rude dziewczyny i jeden chłopak. Miłość, zazdrość, obsesja i tajemnice. Zuzanna, uczennica warszawskiego liceum, pasjonuje się fotografią i filmem. W jej życiu nie ma niespodzianek do czasu pojawienia się w szkole nowego ucznia, zabójczo przystojnego Michała. Zmiana szkoły w połowie roku szkolnego? Jego przybycie owiane jest tajemnicą. Zafascynowany kulturą Japonii żyje wśród bohaterów anime i jest zdecydowanie intrygujący. Tajemnicą jest także jego związek z zaborczą i zazdrosną Magdą. Jednak to Michał rozdaje karty i wie, czego chce. Teraz bardzo podoba mu się Zuzanna. Rozpoczyna grę, aby ją zdobyć..

Recenzje miesiąca
To, co zostało
Jodi Picoult
To, co zostało
Przerwany sen Kashi
Dawid Kornaga;
Przerwany sen Kashi
Sekundnik
Barbara Stenka
Sekundnik
Łaskoci
Konrad Oprzędek;
Łaskoci
Gra Geralda
Stephen King
Gra Geralda
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy