Plakat wydarzenia - Spotkanie autorskie z Wojciechem Nerkowskim

Spotkanie autorskie z Wojciechem Nerkowskim

Fundacja: Śląscy Blogerzy Książkowi
Miasto: Katowice
Adres: TAK Czytam
Start: 2018-09-01
Koniec: 2018-09-01
Tematyka: spotkanie autorskie
Dodał: mojebestsellery

Śląscy Blogerzy Książkowi oraz księgarnia TAK Czytam serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z Wojciechem Nerkowskim – polskim scenarzystą m.in. „BrzydUli” i „M jak miłość” oraz autorem komedii kryminalnych.

Wojciech Nerkowski – ur. w 1977 scenarzysta filmowy i telewizyjny, tłumacz literatury anglosaskiej. Współtwórca popularnych seriali, m.in. Singielki, BrzydUli, Egzaminu z życia oraz Na Wspólnej. Wykładowca scenariopisarstwa.

Wojtek Nerkowski w 2017 roku wydał swoją pierwszą komedię kryminalną „Spisek scenarzystów”, która zachwyciła dziennikarzy, recenzentów i – przede wszystkim – czytelników. W tym roku premierę miała druga część trylogii „Zdrada scenarzystów”.

„Spisek scenarzystów” to udana komedia kryminalna: lekka, zabawna, ze śmiercią czającą się gdzieś w tle. […] To dobrze napisana książka z cyklu „czasoumilaczy” – jako remedium na ponurą jesienność, która właśnie zapanowała za oknem, będzie idealna.
Karolina Sosnowska, tanayahczyta.wordpress.com

Spotkanie autorskie odbędzie się 1 września 2018 roku o godzinie 11:30 w księgarni TAK Czytam w Katowicach przy ulicy 3-ego Maja 13.

Spotkanie z Wojciechem Nerkowskim poprowadzi Patryk Obarski – dziennikarz i bloger, członek grupy Śląscy Blogerzy Książkowi.

Podczas spotkania w księgarni będzie można zakupić książki Wojciecha Nerkowskiego – „Spisek scenarzystów” i „Zdrada scenarzystów”.

Recenzje miesiąca
Pod naszym niebem
Sylwia Kubik
Pod naszym niebem
Tylko dla dorosłych
Nina Majewska-Brown
Tylko dla dorosłych
My Secret Youtube Life
Charlotte Seager
My Secret Youtube Life
Marzycielka
Katarzyna Michalak
Marzycielka
Cecylio, obudź się!
Dorota Wójcik
Cecylio, obudź się!
Ojciec, czyli o Pieronku
Szymon Wróbel
Ojciec, czyli o Pieronku
Kolory pawich piór
Jojo Moyes;
Kolory pawich piór
Coco i jej mała czarna sukienka
Annemarie Van Haeringen
Coco i jej mała czarna sukienka
Pokaż wszystkie recenzje