Plakat wydarzenia - Wakacyjna Wymiana Książkowa w Katowicach

Wakacyjna Wymiana Książkowa w Katowicach

Fundacja: Śląscy Blogerzy Książkowi
Miasto: Katowice
Adres: Tak Czytam Katowice
Start: 2018-08-18
Koniec: 2018-08-18
Tematyka: wymiana książek
Dodał: mojebestsellery

Już 18 czerwca w katowickiej księgarni Tak Czytam zostanie zorganizowana nowa akcja czytelnicza. Po raz kolejny grupa Śląskich Blogerów Książkowych zawita do katowiczan ze swoją wymianą książkową!

Akcja opierająca się na idei bookcrossingu znana jest na całym świecie, a od paru lat (w ulepszonej formule) organizowana jest na terenie całego śląska przez Śląskich Blogerów Książkowych. Podczas akcji będzie można wymienić przeczytane, ale zachowane w dobrym stanie książki z własnej, prywatnej biblioteczki, na całkiem inne, nieczytane jeszcze powieści, które czekać będą na czytelników od godz. 11:00 przy ul. 3-ego Maja 13. Wakacyjna wymiana książkowa trwać będzie do godziny 14:00.

Główna zasada wymiany mówi „ile wynosisz, tyle przynosisz”, a zatem każdy czytelnik ma prawo wymienić dokładnie tyle książek, ile zdołał unieść i przynieść wcześniej do biblioteki. Podczas wymiany książkowej, będzie można na własnej skórze poznać ideę bookcrossingu, wymieniana zaś będzie jedynie beletrystyka.

To już kolejna z kilkudziesięciu wymian książkowych organizowanych przez Śląskich Blogerów Książkowych na Śląsku. Dzięki wymianom, nowy dom znalazło już tysiące książek.

Pełen regulamin akcji oraz szczegółowe informacje dotyczące akcji dostępne są na stronie Śląskich Blogerów Książkowych .

Recenzje miesiąca
Wszechświaty
Leonardo Patrignani
Wszechświaty
Poszukiwana
Sophie McKenzie
Poszukiwana
Święta dobrych życzeń
ks. Jan Twardowski
Święta dobrych życzeń
Chłopak z Francji
Hilary Freeman
Chłopak z Francji
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy