Plakat wydarzenia - Wakacyjna Wymiana Książkowa w Katowicach

Wakacyjna Wymiana Książkowa w Katowicach

Fundacja: Śląscy Blogerzy Książkowi
Miasto: Katowice
Adres: Tak Czytam Katowice
Start: 2018-08-18
Koniec: 2018-08-18
Tematyka: wymiana książek
Dodał: mojebestsellery

Już 18 czerwca w katowickiej księgarni Tak Czytam zostanie zorganizowana nowa akcja czytelnicza. Po raz kolejny grupa Śląskich Blogerów Książkowych zawita do katowiczan ze swoją wymianą książkową!

Akcja opierająca się na idei bookcrossingu znana jest na całym świecie, a od paru lat (w ulepszonej formule) organizowana jest na terenie całego śląska przez Śląskich Blogerów Książkowych. Podczas akcji będzie można wymienić przeczytane, ale zachowane w dobrym stanie książki z własnej, prywatnej biblioteczki, na całkiem inne, nieczytane jeszcze powieści, które czekać będą na czytelników od godz. 11:00 przy ul. 3-ego Maja 13. Wakacyjna wymiana książkowa trwać będzie do godziny 14:00.

Główna zasada wymiany mówi „ile wynosisz, tyle przynosisz”, a zatem każdy czytelnik ma prawo wymienić dokładnie tyle książek, ile zdołał unieść i przynieść wcześniej do biblioteki. Podczas wymiany książkowej, będzie można na własnej skórze poznać ideę bookcrossingu, wymieniana zaś będzie jedynie beletrystyka.

To już kolejna z kilkudziesięciu wymian książkowych organizowanych przez Śląskich Blogerów Książkowych na Śląsku. Dzięki wymianom, nowy dom znalazło już tysiące książek.

Pełen regulamin akcji oraz szczegółowe informacje dotyczące akcji dostępne są na stronie Śląskich Blogerów Książkowych .

Recenzje miesiąca
Sekret Heleny
Lucinda Riley;
Sekret Heleny
Czas pomsty
Maciej Liziniewicz
Czas pomsty
Budząc lwy
Ayelet Gundar-Goshen
Budząc lwy
Dzisiaj umrzesz Ty
Sue Wallman
Dzisiaj umrzesz Ty
Czas pokuty
Grzegorz Kopiec
Czas pokuty
Nie wiem, gdzie jestem
Gayle Forman;
Nie wiem, gdzie jestem
Wielka księga Klary
Marcin Wicha;
Wielka księga Klary
Wisznia ze słowiańskiej głuszy
Aleksandra Katarzyna Maludy
Wisznia ze słowiańskiej głuszy
Pokaż wszystkie recenzje