Logo wydawnictwa - Cień Kształtu
Wydawnictwo CIEŃ KSZTAŁTU zostało założone 12 lipca 2006 roku.

Na wiosnę 2007 roku nakładem Wydawnictwa ukazała się niezwykła (choć drobnej objętości) broszura autorstwa Szymona Bijaka na której kartach opisano historię pewnego polskiego zamku i piechurów, którzy od kilkunastu lat do niego przychodzą.

Rok 2007 obfitował także w pierwsze od wielu lat na polskim rynku wydanie wspomnień bardzo znanego przedwojennego jasnowidza, Stefana Ossowieckiego - “Świat mego ducha i wizje przyszłości”. Książka ta spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem zarówno przez Czytelników, jak i przez media - w wielu czasopismach pojawiły się jej recenzje, książka została pokazana w Pa-noramie, mówiono o niej także na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia. Zaowocowało to wyczerpaniem nakładu i drugim wydaniem, a także kilkoma przygodami związanymi z samą książką i poznaniem wielu niezwykłych osób.

Przez kolejne lata w Wydawnictwie ukazywały się najróżniejsze pozycje - przez tomiki wierszy, albumy z satyrycznymi rysunkami, "druk na życzenie", aż po książki wspomnieniowe.

"Uwierzyć w zwycięstwo" - pierwsza na polskim rynku książka poświęcona psychologii tenisa jest już dostępna nakładem naszego Wydawnictwa.

Książki wydawnictwa

Reklamy