Logo wydawnictwa - K. PAZDRO
Oficyna Edukacyjna * Krzysztof Pazdro została założona w 1992 roku. Na początku wydawaliśmy podręczniki do przedmiotów ścisłych – chemii, fizyki, matematyki, informatyki, po czy stopniowo, przez kolejne lata, poszerzaliśmy naszą ofertę o tytuły z przedmiotów przyrodniczych i humanistycznych: geografii, historii, języka polskiego, muzyki, plastyki i wiedzy o społeczeństwie. Naszą ofertę wydawniczą cechuje najwyższa jakość merytoryczna i edytorska.

Szczególną uwagę chcielibyśmy zwrócić na serię znakomitych podręczników, zbiorów zadań i materiałów pomocniczych do matematyki licealnej, opracowaną przez doświadczony zespół autorski – Marcina Kurczaba, Elżbietę Kurczab i Elżbietę Świdę. Wszystkie tytuły cieszą się ogromną renomą w środowisku nauczycielskim, co oczywiście jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Serię do matematyki z zakresu podstawowego uzupełniają doskonale próbne arkusze maturalne na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Nasza oferta wydawnicza słynie od lat z podręczników do chemii, które charakteryzują się najwyższym poziomem merytorycznym. Autorem większości z nich jest Krzysztof M. Pazdro, którego nie trzeba specjalnie przedstawiać. Wystarczy przypomnieć takie pozycje wydawnicze, jak "Zbiór zadań z chemii do szkół ponadgimnazjalnych. Zakres podstawowy" i "Zbiór zadań z chemii do szkół ponadgimnazjlanych. Zakres rozszerzony".

O atrakcyjności naszej oferty świadczy fakt, że obejmuje ona programy nauczania, podręczniki i książki pomocnicze: zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, poradniki, sprawdziany, przykładowe arkusze maturalne, scenariusze lekcji... Chcemy jak najlepiej zaspokajać potrzeby i oczekiwania współczesnej szkoły. Wiemy, że o edukacyjnym sukcesie decyduje nie tylko otwarty, twórczy nauczyciel, ale także mądra książka. Mamy nadzieję, że cząstka tego sukcesu, dzięki wysokiej jakości merytorycznej i dydaktycznej naszych podręczników, przypadnie w udziale również i nam.

Jesteśmy przekonani, że wybór naszych podręczników sprawi Państwu satysfakcję i umożliwi skuteczną pracę dydaktyczną. Gorąco zachęcamy do korzystania z pozycji wydawniczych Oficyny.

Książki wydawnictwa

Reklamy