Pierwsze wrażenie

"Na dobry początek znajomości.Co myślą o Tobie ludzie?Co zrobić, aby inni uważali Cię za osobę interesującą i szczerą?Jak sprawić, by rozmówca nie mógł się doczekać kolejnego spotkania?Czym jest efekt aureoli, a czym efekt rogów?Wyobraź sobie, że nowo poznany, atrakcyjny mężczyzna dzwoni do Ciebie pięć minut po tym, jak odprowadził Cię do domu, i sugeruje kolejną randkę. Człowiek, z którym odbyłeś spotkanie biznesowe, zjawia się w Twojej firmie dzień później i proponuje korzystny kontrakt finansowy... To nie tylko piękny, lecz także realny scenariusz!Poznajesz nowych ludzi w pociągach, w pracy, w sklepie, na przystanku, na plaży... . Pierwsze wrażenie, jakie na nich zrobisz, jest najistotniejsze! Proponowany przez nas nowoczesny poradnik może sprawić, że Twoja kariera i życie towarzyskie nabiorą rozpędu. Autorki, doświadczone trenerki komunikacji, wyróźniają siedem filarów pozytywnego pierwszego wrażenia. Zapoznanie się z nimi pozwoli wyeksponować własne atuty, kontrolować mowę ciała i spojrzenia, a także okazać zainteresowanie w sposób taktowny. Dowiesz się, jak panować nad dynamiką rozmowy i stworzyć miłe poczucie wspólnoty. A co najważniejsze: zmienisz swoje relacje z ludźmi bez konieczności udawania kogoś, kim nie jesteś! Poradnik stawia na szczerość, która zawsze się opłaca. Samodzielną pracę ułatwią liczne tabele, pozwalające ocenić postępy. Powodzenia!"

Informacje dodatkowe o Pierwsze wrażenie:

Wydawnictwo: Klub Dla Ciebie
Data wydania: b.d
Kategoria: Inne

Kup książkę Pierwsze wrażenie

Pierwsze wrażenie - opinie o książce