Polącz kropki. Ludzie, zabytki, przyroda

Nowa moda w natarciu!!!

Kolejna porcja rozrywek umysłowych dla dużych dzieci. Połącz kropki (może być ich nawet 1000!), a w nagrodę otrzymasz wspaniały rysunek. Czy potrafisz narysować wieżę Eiffla i katedrę Notre Dame? A ,,Słoneczniki" Van Gogha i ,,Dziewczynę z perłą" Vermeera? Teraz to nie będzie trudne! Najwspanialsze dzieła sztuki i słynne budowle, piękne krajobrazy i niezwykłe zwierzęta, kultowe sceny z filmów i zdumiewające maszyny. Połącz kropki i daj się zaskoczyć. Gotowy rysunek możesz pokolorować i powiesić na ścianie. UWAGA - silnie uzależniające! Książki z perforowanymi kartkami - łatwe do oderwania.

Informacje dodatkowe o Polącz kropki. Ludzie, zabytki, przyroda:

Kup książkę Polącz kropki. Ludzie, zabytki, przyroda

Polącz kropki. Ludzie, zabytki, przyroda - opinie o książce

Avatar użytkownika - anka920
anka920
Przeczytane:2016-07-01, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 książek 2016, 52 książki 2016, Mam,
Świetna zabawa. Od małego bardzo lubiłam tego typu "łamigłówki". Zwiększona trudność, gdyż do połączenia jest ponad 300 punktów, a także efekt końcowy który można również pokolorować jest fantastyczny. Doskonały pomysł i oby więcej powstawało takich książek.
Polącz kropki. Dzieła sztuki, krajobrazy i pojazdy
David Woodroffe0
Okładka ksiązki - Polącz kropki. Dzieła sztuki, krajobrazy i pojazdy

Nowa moda w natarciu!!!   Kolejna porcja rozrywek umysłowych dla dużych dzieci. Połącz kropki (może być ich nawet 1000!), a w nagrodę otrzymasz...