Pomocne słowo. Antologia Odsłona 1

Antologia wierszy autorów polskich, zamieszkałych w Polsce i za granicą. Jest pokłosiem akcji charytatywnej na rzecz Rafaela Rödera - chłopca chorego na autyzm wczesnodziecięcy. Do antologii przesłali swoje wiersze następujący autorzy: Agnieszka Morańska-Röder, Maciej Arkadiusz Mikołajczyk, Joasia Duda Murowski, Tamara Rzuchowska, Izabela Ptasińska, Bogusława Matusiak, Anna Wanda Chalasz, Anna Jakubczak vel Ratty Adalan,Edyta Dhiżniak, Ika Piechocka, Radosław Tumilewicz, Magdalena Cybulska, Katarzyna Kot, Aldona Latosik, Iwona Nowak (Ivka Nowa, Michał Witold Gajda, Renata Chyżyńska, Marcin Bedlicki, Małgorzata J. Broil, Piotr Kasjas, Marek Skulski Amia Pawłowska-Koziar, Jolanta Skamarska, Andrzej Krzyżanowski, Cecylia Schophius-Wysocka, Grażyna Lesińska-Suchodolska, Ewa Sabala, Monika Zawistowska, Barbara Bałdys, Joanna Otorowska-Duda, Anna Jakubczyk, Mariusz Jagiełło, Amia Wiencek, Izolda Otorowska Zolka, Aleksandra Baltissen, Janina Dudek, Beata Maria Tylecki, Amelia Kornelia Tyszczenko-Pach, Barbara Orłowski, Zenon Cydzik Tadeusz Zawadowski, Jolanta Miśkiewicz,Ryszard Mierzejewsk, Krzysztof Tomasz Kazberuk, Paweł Wójtowicz, Piotr Paweł Stopicki, Bolesław Stelmach, Katharina Kubitza, Bronisława Sibiga, Amia Włodek, Krzysztof Mrowiec, Angelika Grzegorczyk, Agnieszka Monika Polak, Mariola Niebrzegowska, Aleksandra (Chmurko)Kulik.

Informacje dodatkowe o Pomocne słowo. Antologia Odsłona 1:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2013 (data przybliżona)
Kategoria: Poezja
ISBN: 978-83-62769-99-5