OPIS KSIĄŻKI:

6.0
Wydawnictwo: Wydawnictwo Autorskie
Data wydania: 2013-12-17
Dodał/a książkę:Marcjanna
Jest to książka z pogranicza paranormal romance i fantasy, opowiadająca o problemach współczesnych nastolatek. Autorka książki w bardzo ciekawy sposób powiązała te gatunki a jednocześnie potrafiła zrobić z tego bardzo ciekawą powieść. Książka ta opowiada o nastoletniej Patrycji, która posiada dar widzenia duchów i jest przez nich przygotowywana do spełnienia pewnej misji. W dodatku zakochuje się z wzajemnością w jednym z najprzystojniejszych chłopaków z liceum, którego zazdroszczą jej koleżanki. Ma jedną prawdziwą przyjaciółkę, która ją wspiera i jednocześnie zazdrości chłopaka. Kiedy do klasy przychodzi nowy, dziewczyna nie może przestać o nim myśleć. Zaczyna robić z siebie pośmiewisko byleby się przypodobać. W dodatku okazuje się, że nowy też ogląda się za Patrycją. Przyjaciółka jest niepocieszona. Co wyniknie z tej znajomości dowiecie się czytając książkę. Dodatkowo pragnę poinformować przyszłych czytelników, że książka jest pisana bardziej w formie dialogu, co spowodowało, że czyta się ją dużo przyjemniej niż nudne opisy. Wydawnictwo książki to: AZYMUT.
Buntowniczka + 1 plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-04-12, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
Tę książkę przeczytałam już jakiś czas, ale dopiero teraz postanowiłam wystawić jej cenzurkę. Książka opisuje problemy nastolatek i dylematów związanych ze szkołą i pierwszą miłością. W dodatku ta dziewczyna musi jeszcze zmierzyć się ze swoimi koszmarami, które wcale nie są przyjemne. Fajowsko mi się ją czytało i wszystko było takie zrozumiałe, szkoda tylko, że ta bohaterka jest taka naiwna. Ale ogólnie dla mnie osoby nie lubiącej czytać ta książka zrobiła piorunujące wrażenie.
Ninoczka13 plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-06-21, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
Cześć wszystkim, chcę podzielić się z Wami moją opinią na temat książki, którą ostatnio przeczytałam. Jakieś dwa miechy temu dostałam ją na urodzinki, ale dopiero teraz znalazłam czas i chęci, aby ją przeczytać. I żałuję, że tak późno, bo książeczka superancka, zwyczajnie odlotowa. Bardzo mi się podobało w niej wszystko a najbardziej to sama bohaterka. Ja też miałam podobne problemy w gimie, szkoda, że wtedy tej książki nie miałam. Już nie mogę się doczekać dalszego ciągu. Chyba napiszę do autorki i się spytam. Kochani, czytajcie, warto.
Okładka - Tajemnica bransoletki Tajemnica bransoletki
Seila Margo
Okładka - Tajemnica bransoletki Pod powiekami
Katarzyna Rygiel
Okładka - Tajemnica bransoletki Wszystko gra
Szygenda Agnieszka
Okładka - Tajemnica bransoletki To tylko facet
Mazurkiewicz Anna
Okładka - Tajemnica bransoletki Ostatni klaps. Pamiętnik moich filmów
Majewski Janusz
Książka, dzięki której pokochasz książki. Nawet, jeśli nie lubisz czytać
Pax
Nieja i ja