Okładka książki - Tajemnica bransoletki

Tajemnica bransoletki

Wydawnictwo: Wydawnictwo Autorskie
Data wydania: 2013-12-17
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 9788393839803
Liczba stron: 250
Tytuł oryginału:
Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a książkę: Anna Rogosz

Ocena: 6 (2 głosów)

Jest to książka z pogranicza paranormal romance i fantasy, opowiadająca o problemach współczesnych nastolatek. Autorka książki w bardzo ciekawy sposób powiązała te gatunki a jednocześnie potrafiła zrobić z tego bardzo ciekawą powieść. Książka ta opowiada o nastoletniej Patrycji, która posiada dar widzenia duchów i jest przez nich przygotowywana do spełnienia pewnej misji. W dodatku zakochuje się z wzajemnością w jednym z najprzystojniejszych chłopaków z liceum, którego zazdroszczą jej koleżanki. Ma jedną prawdziwą przyjaciółkę, która ją wspiera i jednocześnie zazdrości chłopaka. Kiedy do klasy przychodzi nowy, dziewczyna nie może przestać o nim myśleć. Zaczyna robić z siebie pośmiewisko byleby się przypodobać. W dodatku okazuje się, że nowy też ogląda się za Patrycją. Przyjaciółka jest niepocieszona. Co wyniknie z tej znajomości dowiecie się czytając książkę. Dodatkowo pragnę poinformować przyszłych czytelników, że książka jest pisana bardziej w formie dialogu, co spowodowało, że czyta się ją dużo przyjemniej niż nudne opisy. Wydawnictwo książki to: AZYMUT.

przesuń

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Avatar użytkownika - Ninoczka13
Ninoczka13
Przeczytane:2014-06-21, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,
Cześć wszystkim, chcę podzielić się z Wami moją opinią na temat książki, którą ostatnio przeczytałam. Jakieś dwa miechy temu dostałam ją na urodzinki, ale dopiero teraz znalazłam czas i chęci, aby ją przeczytać. I żałuję, że tak późno, bo książeczka superancka, zwyczajnie odlotowa. Bardzo mi się podobało w niej wszystko a najbardziej to sama bohaterka. Ja też miałam podobne problemy w gimie, szkoda, że wtedy tej książki nie miałam. Już nie mogę się doczekać dalszego ciągu. Chyba napiszę do autorki i się spytam. Kochani, czytajcie, warto.
Link do opinii
Avatar użytkownika - Buntowniczka
Buntowniczka
Przeczytane:2014-04-12, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,
Tę książkę przeczytałam już jakiś czas, ale dopiero teraz postanowiłam wystawić jej cenzurkę. Książka opisuje problemy nastolatek i dylematów związanych ze szkołą i pierwszą miłością. W dodatku ta dziewczyna musi jeszcze zmierzyć się ze swoimi koszmarami, które wcale nie są przyjemne. Fajowsko mi się ją czytało i wszystko było takie zrozumiałe, szkoda tylko, że ta bohaterka jest taka naiwna. Ale ogólnie dla mnie osoby nie lubiącej czytać ta książka zrobiła piorunujące wrażenie.
Link do opinii
Inne książki autora
Tajemnica bransoletki
Seila Margo0
Okładka ksiązki - Tajemnica bransoletki

Jest to książka z pogranicza paranormal romance i fantasy, opowiadająca o problemach współczesnych nastolatek. Autorka książki w bardzo ciekawy sposób...

Top 5 książek
Złodziejka książek
Markus Zusak
Okładka książki - Złodziejka książek
Ostatnia królowa
Gortner C.W.
Okładka książki - Ostatnia królowa
Dziewczyny z Syberii
Anna Herbich
Okładka książki - Dziewczyny z Syberii
Reklamy