OPIS KSIĄŻKI:
Kup Teraz

Trafiona przez piorun

Ocena ( 8 osób )
4.6
Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2008-01-01
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 83-87713-12-0
Liczba stron: 88
Dodał/a książkę:Jula567
Jeśli ktoś z Was wątpi albo sądzi, jakoby Bóg nie istniał i że życie po śmierci to dobry materiał dla twórców filmów, lub jesli ktoś uważa, jakoby wraz ze śmiercią wszystko się skończyło, niech raczy przeczytać to świadectwo.

Traktuje ono o pewnym fakcie, zdarzeniu, które zostało dobrze udokumentowane a miało miejsce w 1995 roku.

Pani dr Gloria Polo jest Kolumbijką, dentystką, która wskutek wypadku „umarła”, to znaczy była tak poważnie ranna, że przez kilka dni znajdowała się w śpiączce i przy życiu podtrzymywały ją tylko szpitalne urządzenia medyczne. Opiekujący się nią lekarze spisali ją już całkowicie na straty i chcieli odłączyć aparaturę.

Podczas śpiączki Gloria Polo znajdowała się po drugiej stronie rzeczywistości, w zaświatach i mogła następnie powrócić do życia, by dać świadectwo tym, którzy nie potrafią uwierzyć. Przyniosła nam stamtąd bardzo ważne orędzie.

Podczas tego mistycznego przeżycia, które bardzo dokładnie opisuje, mogła ona zajrzeć do swojej „Księgi Życia”. To doświadczenie tak nią wstrząsnęło, że na polecenie Pana stała się głosem wołającym na „pustyni wiary” naszych współczesnych czasów. Ponadto, istotą jej orędzia jest nic innego jak niezmierzona Miłość Boga do nas ludzi i Jego wielkie Miłosierdzie.

To z zapisów jej wystąpień powstała ta niezwykła książka, niezwykłe świadectwo pani doktor Glorii Polo, ocalonej przez Boga w niezwykły sposób po porażeniu i spaleniu całego ciała przez piorun.
szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
Shi4 plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-09-03, Ocena: 2, Na półkach: Przeczytałem,52 (190) książek w 2013,Mam,
Historia Glorii, która o mało nie zmarła po porażeniu piorunem. Będąc w śpiączce dostała przekaz od Boga, według którego teraz postępuje. Z osoby praktycznie nie wierzącej stała się kobietą bogobojną, pełną wiary i zaufania w Panu.

Niestety książka sama w sobie nie przypadła mi do gustu. Gloria opisuje swoje poparzenia dosyć drastycznie. Więcej jest interpretacji przykazań Boskich, niż tego, co się z kobietą działo. Oczekiwałam trochę czegoś innego.
plusminus Linia koment
Przeczytane:, Ocena: 5, Na półkach:
Wspaniała Książka, przeczytałam ją jednym tchem.Umocniła moją wiarę i otworzyła oczy na wiele spraw, gdzie sumienie podpowiadało mi prawdę,ale ja je zagłuszam.Na długo pozostaje w pamięci, Polecam.
Jula567 plusminus Linia koment
Tak jak wcześniej wspomniałam na forum, polecając tę książkę, uważam, że każdy z nas powinien po nią sięgnąć.
Jest to historia kobiety, którą trafił piorun i wtedy na spotkanie wyszedł jej Bóg...
Widziała piękno nieba oraz gorycz piekła, do którego miała trafić lecz Bóg dał jej jeszcze jedną szansę, posyłając ją z powrotem na Ziemię. Lecz zanim to się stało stanęła przed sądem, gdzie ukazano jej wszystkie grzechy które popełniła, przewinienia oraz jej złe postępowanie; Kobieta nie zdawała sobie nawet sprawy z niektórych rzeczy które robiła, że były złe, że był to grzech...
I będąc tam na górze, u Pana, podczas gdy była sądzona ze swojego życia, bardzo żałowała swego dotychczasowego życia, swoich postępowań oraz zaniedbania względem rodziny; Ujrzała również siebie leżącą na stole szpitalnym, gdzie toczono walkę o jej życie i swoją rodzinę, która.... no właśnie, jak myślicie? Płakała modląc się aby z tego wyszła a może wręcz przeciwnie? Aby się dowiedzieć, sięgnijcie po tę książkę bo ja więcej nie zdradzę.

Na koniec ku zachęceniu napisze jeszcze, że czytając tę książkę przenika przez nas strach, emocje oraz co najważniejsze głęboko zastanawiamy się nad swoim życiem - tym jak żyliśmy dotychczas oraz chęć zmienienia 'czegoś' na lepsze aby nasze życie duchowe stało się lepsze.

Przeczytawszy pierwszą stronę - nie odłożymy książki póki nie znajdziemy się na ostatniej stronie. (Nie będzie to stanowiło problemu również dla tych, którzy nie przepadają za czytaniem, ponieważ jest to cienka książka.)
Aramina Linia koment
Przeczytane:2015-04-20, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Przeczytane w 2014 i wcześniej,
stokrotka22 Linia koment
Przeczytane:2015-03-30, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,
Inka Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
Linia koment
Przeczytane:, Ocena: 4, Na półkach: Mam,
Mamalea Linia koment
Przeczytane:2013-04-20, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,
MariaR Linia koment
Przeczytane:2013-06-07, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Cień jabłoni
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów