7 nawyków skutecznego działania

ZESTAW KART MOTYWACYJNYCH NA 30. ROCZNICĘ PIERWSZEGO WYDANIA 7 NAWYKÓW SKUTECZNEGO DZIAŁANIA.

Książka 7 nawyków skutecznego działania Stephena R. Coveya przedstawiająca zasady prowadzenia bardziej satysfakcjonującego życia, które doskonale zniosły próbę czasu, jest po raz pierwszy dostępna w formie zestawu kart ułatwiających rozwój osobisty. Każdy nawyk podzielono na ułatwiające jego wprowadzanie tygodniowe części, które zachęcą zarówno osoby początkujące, jak i dobrze już znające moc siedmiu nawyków, do skupienia się na swoich związkach, wierze w siebie i swoim szczęściu. Pięknie zaprojektowane graficznie karty co tydzień dostarczają wyzwań i skłaniających do przemyśleń pytań, dzięki którym wprowadzisz zmiany do swojego życia osobistego i zawodowego.

[...] mój ojciec naprawdę żył zgodnie z tym, co głosił - był człowiekiem wiernym tym zasadom. Jeśli będziesz realizować ten prosty proces, obiecuję, że zauważysz pozytywne zmiany w relacjach z innymi oraz osiągniesz znacznie wyższy poziom zadowolenia z życia. - Sean Covey

Informacje dodatkowe o 7 nawyków skutecznego działania:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2021-09-28
Kategoria: Poradniki

Kup książkę 7 nawyków skutecznego działania

7 nawyków skutecznego działania - opinie o książce

Warta była przeczytania i zastosowania! Jeśli ktoś chce zmienić swoje życie na lepsze to jest to jedna z pozycji które warto przeczytać i nie tylko przeczytać ;) oparta na ważnych wartościach!

Avatar użytkownika - Slavek
Przeczytane:2014-08-25, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2014, Mam,
Wielkość codzienna
Stephen R. Covey0
Okładka ksiązki - Wielkość codzienna

Codziennie dokonujemy wyborów - naucz się robić to tak, aby w oczach innych i własnych być prawdziwie wielkim człowiekiem. Od czasu do czasu bywamy...

Ósmy nawyk. Od efektywności do wielkości i odkrycia własnego głosu
Stephen R. Covey0
Okładka ksiązki - Ósmy nawyk. Od efektywności do wielkości i odkrycia własnego głosu

"Ósmy nawyk" to odpowiedź autora na głębokie zmiany, jakie zaszły w świecie od wydania "7 nawyków skutecznego działania". Zasady postępowania...