Dzieciństwo?

Nikt, kto nie zaznał molestowania na własnej skórze, nie zrozumie, co dzieje się w umyśle osoby, która przeżywa taki koszmar. Tym bardziej ciężko to zrozumieć, kiedy coś takiego spotyka niewinne dziecko. Z takimi przeżyciami zmaga się wiele osób – niewielu jednak mówi o tym głośno. Jedną z takich osób jest bohaterka książki pt. „Dzieciństwo”, która sama przez wiele lat żyła w przeświadczeniu, że najlepiej jest milczeć. Prowadzi nas przez cały wiek dorastania i szczegółowo nakreśla co ją spotkało i jakie ponosi tego konsekwencje. A konsekwencją nie był tylko brak zaufania do mężczyzn. Największą krzywdą jaką doznała to utrata dzieciństwa oraz brak wsparcia i miłości ze strony rodziny. To także złamane życie oraz samookaleczenie. To wiele lat terapii, wiele pobytów w szpitalach, zmaganie się z piętnem tej „innej” czy „wariatki”. „Dzieciństwo” to także opowieść o tym, jak poradzić sobie z taką sytuacją, jak odnaleźć w tym wszystkim siłę do tego, by walczyć, by chcieć żyć, by pomagać innym. Niezwykła, ale też niezmiernie smutna historia dziewczyny, która znalazła siłę w sobie, by stawić czoła przeciwnościom losu, by nie poddać się i zmienić swoje życie na lepsze.

Informacje dodatkowe o Dzieciństwo?:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok