Nagi żar

Nikki Heat i Jameson Rook ponownie łączą siły w pasjonującej kontynuacji Fali upału, bestsellerowej pozycji ,,New York Timesa"

Po śmierci Cassidy Towne, wyjątkowo zjadliwej redaktorki rubryki towarzyskiej, prowadząca dochodzenie detektyw Nikki Heat odkrywa galerię prominentnych podejrzanych. Wszyscy mieli istotne motywy, aby zabić łowczynię skandali, która budziła postrach na całym Manhattanie. Pracę Heat komplikuje nieoczekiwane spotkanie z gwiazdą nowojorskiego dziennikarstwa Jamesonem Rookiem. W obliczu ich niedawnego rozstania Nikki wolałaby uniknąć podsycania bolesnych emocji. Ale osobiste zaangażowanie w sprawę przystojnego i dowcipnego laureata nagrody Pulitzera powoduje, że Heat przystaje na ponowną współpracę. W atmosferze nierozstrzygniętego konfliktu miłosnego i wyraźnego napięcia seksualnego Heat i Rook ruszają na poszukiwanie zabójcy pośród celebrytów i gangsterów, piosenkarek i prostytutek, sportowców i skompromitowanych polityków. Dochodzenie w pełnym przepychu świecie sekretów, kamuflażu i skandali dodatkowo podnosi temperaturę.

Patronat medialny nad książką objęli: Universal Channel Polska, Portal Kryminalny, Hatak.pl oraz Granice.pl

Informacje dodatkowe o Nagi żar:

Wydawnictwo: 12 Posterunek
Data wydania: 2013-06-26

Kup książkę Nagi żar

Nagi żar - opinie o książce

Avatar użytkownika - Kate1986
Kate1986
Przeczytane:2015-04-16, Ocena: 3, Przeczytałam, Mam,
Liczyłam na coś więcej po tym autorze
Avatar użytkownika - AlopexLagopus
AlopexLagopus
Przeczytane:2016-11-13, Ocena: 4, Przeczytałam, 2016 - 52 książki,
Dałabym nawet 4,5. Zdecydowanie lepsza od części pierwszej, w której moim zdaniem, za dużo było ściągnięte z serialu. Tu co prawda też jest kilka serialowych wątków, ale z umiarem. Zagadka jest fajnie rozbudowana i zagmatwana, relacje między bohaterami jakoś lepiej opisane, czyta się płynnie i przyjemnie. Dla fanów Castla przyjemna rozrywka.
Avatar użytkownika - W3rk4
W3rk4
Przeczytane:2013-07-26, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Trzyma do samego końca w napięciu. Kryminalność i romans są świetnie ze sobą połączone. Czytając nie potrafiłam przewidzieć co będzie dalej. Warto przeczytać.
Avatar użytkownika - Konwalia95
Konwalia95
Przeczytane:2015-04-13, Ocena: 5, Przeczytałam, Kryminały, Mam,
Wściekły Sztorm
Richard Castle0
Okładka ksiązki - Wściekły Sztorm

Druga część trylogii przygód Derricka Storma, napisana przez czołowego autora listy bestsellerów „New York Timesa”, Richarda Castle’a...

Gorączka zmysłów
Richard Castle0
Okładka ksiązki - Gorączka zmysłów

Pełna intryg i szybkich zwrotów akcja Gorączki zmysłów, niezwykle pasjonującej powieści kryminalnej autora bestsellerów ,,New York Timesa", Richarda Castle'a...