Książka bez sensu

Dzieło niezwykle popularnego, bo subskrybowanego aż przez 3,7 miliona użytkowników angielskiego vlogera Alfiego Deyesa, który na swoim kanale YouTube - Pointless Blog - zamieszcza zabawne wideorelacje z codziennego życia. Książka to zaproszenie Alfiego, by dołączyć do jego kreatywnych rozrywek. Poobserwuj z tą książką ludzi. Weź ją ze sobą na randkę. Poproś nieznajomego o rysunek. Sprawdź, na ile schodów wejdziesz, zanim spadnie ci z głowy. Alfie rozpoczął tę książkę, ale dokończysz ją ty!

Informacje dodatkowe o Książka bez sensu:

Wydawnictwo: Insignis
Data wydania: 2015-06-03
Kategoria: Dla młodzieży

Kup książkę Książka bez sensu

Książka bez sensu - opinie o książce

Avatar użytkownika - Zakladka
Zakladka
Przeczytane:2015-07-17, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2015, Mam,
Książka przynosi przede wszystkim dużo radości i zabawy. Przy wykonywaniu zadań można świetnie wykorzystać swoją kreatywność. Pomimo, iż jest porównywana do ,,Zniszcz ten dziennik" to różni się od niego diametralnie. W ,,Książce bez sensu" tworzymy bardziej artystycznie i przede wszystkim oraz książka nie ulega tak wielkiemu zniszczeniu, jedynie ją ozdabiamy! Genialne jest to, iż zadania możemy wykonywać z przyjaciółmi, a nawet nieznajomymi! Mamy możliwość tworzenia swojego komiksu, wehikułu czasu czy zdjęcia z przyszłości. Możemy wypisywać np. swoje marzenia co początkowo wydaje się dość łatwe. Marzę o tak wielu rzeczach. Ale gdy doszłam do piątego miałam problem z następnymi. Dzięki tym poleceniom miałam szansę zastanowić się nad samą sobą i tym co lubię. Autor tworząc te zadania, wykazał się wielką twórczością, a tym lepsze jest to, że szykuje się druga część! Pierwsza bowiem ogromnie spodobała się zarówno mi, mojej mamie i moim przyjaciółkom. Istotne jest też to, że wkrótce pojawi się polska wersja aplikacji na smartfony czy tablety, dzięki którym możemy zobaczyć jak sam autor prezentuje wykonanie niektórych zadań. Kończąc, serdecznie polecam, bo jest to pierwszorzędna rozrywka dla osób w każdym wieku.
Avatar użytkownika - slena1098
slena1098
Przeczytane:2017-12-15, Ocena: 3, Przeczytałam, Wyzwanie - 12 książek 2017,

Książka inna niż wszystkie. Czytelnik staje się współautorem książki, przez co każdy egzemplarz staje się niepowtarzalny. Dodatkową zaletą książki jest rozwijanie kreatywności czytelnika. Dlaczego, więc taka niska ocena z moje strony? Ponieważ w dzieciństwie wpojono mi, że ksiązki należy szanować , że nie wolno po nich pisać, zaginać ich rogów itp. Dlatego nie potrafiłam się przemóc i wykonać zadania wyznaczone w książce przez Autora.