Jacek Walkiewicz

Data urodzenia: 1962-01-28
Data śmierci: nadal

Jacek Walkiewicz to polski mówca motywacyjny, który codziennie inspiruje wiele osób. Z wykształcenia psycholog.

Gatunki literackie: Poradniki

Jacek Walkiewicz - popularne książki: Pełna MOC możliwości, Rozmyślnik Jacka Walkiewicza. Zainspiruj się do działania!,

Jacek Walkiewicz - najnowsze książki: Rozmyślnik Jacka Walkiewicza. Zainspiruj się do działania!, Pełna MOC możliwości,

Średnia ocena książek Jacek Walkiewicz: 5.33/6

4 osób przeczytało książki autora

12 osób chce przeczytać książki autora

Jacek Walkiewicz - biografia, życie i twórczość

Jacek Walkiewicz urodził się 28 stycznia 1962 roku. W 2012 roku po raz pierwszy wystąpił na TEDx, od tamtego czasu jego wystąpienia zdobyły już miliony wyświetleń. Słowa psychologa, wypowiedziane lub napisane w książkach, wielu ludzi zainspirowały do gruntownej zmiany swojego życia.

Jacek Walkiewicz – wykształcenie i kariera

W 1987 roku ukończył studia na Wydziale Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Przez trzy lata zajmował się działem reklamy w Gazecie Wyborczej. Jest członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Aktywnie bierze udział w rozwijaniu edukacji dorosłych. Prowadzi szkolenia na temat wystąpień publicznych, czy rozwoju osobistego.

Jacek Walkiewicz – wystąpienia TEDx

Pierwszy raz na scenie TEDx wystąpił w 2012 roku we Wrocławiu. Jego wystąpienie miało tytuł: Pełna MOC możliwości. Rok później wziął udział w TEDx Czwartek Hill Cinema, a wykład nazywał się: Pełna MOC odwagi. Na serwisie YouTube jego wystąpienia systematycznie zdobywają nowe wyświetlenia, aktualnie zebrało się ich kilka milionów. Jest ceniony nie tylko za ogromną wiedzę, ale też za charyzmę i humor, które objawiają się na scenie. 

Jacek Walkiewicz – publikacje

W 2013 roku autor zdobył nagrodę Teofrasta, przyznawaną przez miesięcznik Charaktery dla najpopularniejszej książki psychologicznej za książkę Pełna MOC możliwości. Wykład mający osiemnaście minut zainicjował powstanie tej publikacji, którą można traktować jako jego rozwinięcie.

W 2016 roku nakładem wydawnictwa Onepress wyszła jego kolejna książka: Rozmyślnik Jacka Walkiewicza. Na jej kartach autor ma różne refleksje. Podejmuje samodzielne próby odpowiedzenia sobie na nurtujące go pytania i prezentuje czytelnikom swój punkt widzenia. 

Jacek Walkiewicz - twórczość

Okładka - Rozmyślnik Jacka Walkiewicza. Zainspiruj się do działania!
Rozmyślnik Jacka Walkiewicza. Zainspiruj się do działania!

Jacek Walkiewicz to psycholog, który swoją życiową misję upatruje w edukowaniu dorosłych. Tworzy programy szkoleniowe i wykłady, jest autorem cenionych książek. Ma przemyślenia - „rozmyślenia”...czytaj dalej

Okładka - Pełna MOC możliwości
Pełna MOC możliwości

Jacek Walkiewicz zdobywcą Nagrody Teofrasta! Bestseller wydawnictwa Onepress - "Pełna MOC możliwości" - otrzymał nagrodę Teofrasta dla najpopularniejszej książki psychologicznej 2013...czytaj dalej

1
Cytaty Autora

Ze wszystkiego, co robimy, pomaganie innym jest najbardziej szlachetnym zajęciem, zarówno w życiu osobistym, kiedy pomagamy jako zwykli ludzie, jak i w życiu zawodowym, kiedy pomaganie jest częścią naszej profesjonalnej usługi.


Więcej

Stabilizacja motylka to szpilka.


Więcej
Wszystkie cytaty tego autora Dodaj cytat tego autora
Reklamy