Dołącz do najbardziej aktywnej społeczności miłośników słowa pisanego!

Lubisz pisać? Świetnie trafiłeś. Granice.pl to najstarsza polska internetowa społeczność miłośników słowa pisanego, osób piszących własne wiersze, prozę, recenzje i publicystykę oraz lubiących dyskutować o książkach.

Dlaczego warto założyć u nas konto?

Przede wszystkim: konto w serwisie Granice.pl jest i zawsze będzie całkowicie darmowe. Dzięki założeniu konta zyskasz możliwość nie tylko czytania zamieszczonych w portalu tekstów, ale też dyskutowania o nich i komentowania ich, oceniania, publikowania własnych wierszy, opowiadań, recenzji i tekstów publicystycznych. Będziesz mógł brać udział w konkursach tylko dla użytkowników portalu, poprosić innych miłośników książki o polecenie Ci interesującej lektury, a także dołączyć do naszego klubu książki i co miesiąc dyskutować na temat wspólnie wybranej lektury. Co ważne: dzięki aktywności w serwisie zdobywać będziesz punkty, które później będziesz mógł wymienić na bezpłatne książki w naszym sklepiku.

Wirtualna biblioteczka

Po zalogowaniu się będziesz mógł stworzyć własną wirtualną biblioteczkę. Dzięki niej zyskasz szansę śledzenia, jakie książki przeczytałeś, teraz czytasz lub chcesz przeczytać. Da Ci ona także dostęp do swoich statystyk czytania, a by zyskać dodatkową motywację do bicia własnych rekordów, będziesz mógł wziąć udział w wyzwaniach czytelniczych.

Dostęp z każdego miejsca

Nowa odsłona serwisu Granice.pl jest w pełni responsywna. Oznacza to, że ze wszystkich funkcji portalu skorzystasz równie wygodnie na telefonie, tablecie czy komputerze - w domu i podczas wakacji. Nie musisz instalować żadnych aplikacji - wystarczy, że wpiszesz w przeglądarce adres: www.granice.pl

Chcesz dołączyć do grona użytkowników serwisu Granice.pl? Zapraszamy. Zarejestruj się bezpłatnie i po prostu zacznij korzystać z naszego serwisu.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Wyrok
Christina Dalcher
Wyrok
To coś w śniegu
Sean Adams
To coś w śniegu
Czarownik
Anniina Mikama
Czarownik
Virion. Legenda miecza. Krew
Andrzej Ziemiański ;
Virion. Legenda miecza. Krew
Wings of the Heart
Anna Purowska
Wings of the Heart
Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;
Herbaciane róże
Minka i jej kocie przygody
Anna Bichalska ;
Minka i jej kocie przygody
Sny umarłych
Bora Chung
Sny umarłych
Pokaż wszystkie recenzje