Dołącz do najbardziej aktywnej społeczności miłośników słowa pisanego!

Lubisz pisać? Świetnie trafiłeś. Granice.pl to najstarsza polska internetowa społeczność miłośników słowa pisanego, osób piszących własne wiersze, prozę, recenzje i publicystykę oraz lubiących dyskutować o książkach.

Dlaczego warto założyć u nas konto?

Przede wszystkim: konto w serwisie Granice.pl jest i zawsze będzie całkowicie darmowe. Dzięki założeniu konta zyskasz możliwość nie tylko czytania zamieszczonych w portalu tekstów, ale też dyskutowania o nich i komentowania ich, oceniania, publikowania własnych wierszy, opowiadań, recenzji i tekstów publicystycznych. Będziesz mógł brać udział w konkursach tylko dla użytkowników portalu, poprosić innych miłośników książki o polecenie Ci interesującej lektury, a także dołączyć do naszego klubu książki i co miesiąc dyskutować na temat wspólnie wybranej lektury. Co ważne: dzięki aktywności w serwisie zdobywać będziesz punkty, które później będziesz mógł wymienić na bezpłatne książki w naszym sklepiku.

Wirtualna biblioteczka

Po zalogowaniu się będziesz mógł stworzyć własną wirtualną biblioteczkę. Dzięki niej zyskasz szansę śledzenia, jakie książki przeczytałeś, teraz czytasz lub chcesz przeczytać. Da Ci ona także dostęp do swoich statystyk czytania, a by zyskać dodatkową motywację do bicia własnych rekordów, będziesz mógł wziąć udział w wyzwaniach czytelniczych.

Dostęp z każdego miejsca

Nowa odsłona serwisu Granice.pl jest w pełni responsywna. Oznacza to, że ze wszystkich funkcji portalu skorzystasz równie wygodnie na telefonie, tablecie czy komputerze - w domu i podczas wakacji. Nie musisz instalować żadnych aplikacji - wystarczy, że wpiszesz w przeglądarce adres: www.granice.pl

Chcesz dołączyć do grona użytkowników serwisu Granice.pl? Zapraszamy. Zarejestruj się bezpłatnie i po prostu zacznij korzystać z naszego serwisu.

Recenzje miesiąca
Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów
Jolanta Berezowska, Małgorzata Berezowska
Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów
Hotel ostatniej szansy
Nicki Thornton
Hotel ostatniej szansy
Trzecia terapia
Danuta Chlupova
Trzecia terapia
Klub fanek W.M. Oliwia
Majka Milejko
Klub fanek W.M. Oliwia
Pluszowy Zajączek
Iwonna Buczkowska
Pluszowy Zajączek
Walczyły w cieniu mężczyzn
Greg Levis, Gordon Thomas
Walczyły w cieniu mężczyzn
Spowiedź Śmigłego
Sławomir Koper;
Spowiedź Śmigłego
Pokaż wszystkie recenzje