Dołącz do najbardziej aktywnej społeczności miłośników słowa pisanego!

Lubisz pisać? Świetnie trafiłeś. Granice.pl to najstarsza polska internetowa społeczność miłośników słowa pisanego, osób piszących własne wiersze, prozę, recenzje i publicystykę oraz lubiących dyskutować o książkach.

Dlaczego warto założyć u nas konto?

Przede wszystkim: konto w serwisie Granice.pl jest i zawsze będzie całkowicie darmowe. Dzięki założeniu konta zyskasz możliwość nie tylko czytania zamieszczonych w portalu tekstów, ale też dyskutowania o nich i komentowania ich, oceniania, publikowania własnych wierszy, opowiadań, recenzji i tekstów publicystycznych. Będziesz mógł brać udział w konkursach tylko dla użytkowników portalu, poprosić innych miłośników książki o polecenie Ci interesującej lektury, a także dołączyć do naszego klubu książki i co miesiąc dyskutować na temat wspólnie wybranej lektury. Co ważne: dzięki aktywności w serwisie zdobywać będziesz punkty, które później będziesz mógł wymienić na bezpłatne książki w naszym sklepiku.

Wirtualna biblioteczka

Po zalogowaniu się będziesz mógł stworzyć własną wirtualną biblioteczkę. Dzięki niej zyskasz szansę śledzenia, jakie książki przeczytałeś, teraz czytasz lub chcesz przeczytać. Da Ci ona także dostęp do swoich statystyk czytania, a by zyskać dodatkową motywację do bicia własnych rekordów, będziesz mógł wziąć udział w wyzwaniach czytelniczych.

Dostęp z każdego miejsca

Nowa odsłona serwisu Granice.pl jest w pełni responsywna. Oznacza to, że ze wszystkich funkcji portalu skorzystasz równie wygodnie na telefonie, tablecie czy komputerze - w domu i podczas wakacji. Nie musisz instalować żadnych aplikacji - wystarczy, że wpiszesz w przeglądarce adres: www.granice.pl

Chcesz dołączyć do grona użytkowników serwisu Granice.pl? Zapraszamy. Zarejestruj się bezpłatnie i po prostu zacznij korzystać z naszego serwisu.

Recenzje miesiąca
27 śmierci Toby'ego Obeda
Gierak-Onoszko Joanna
27 śmierci Toby'ego Obeda
Służąca
Weronika Wierzchowska;
Służąca
Następnym razem
Karolina Winiarska
Następnym razem
Wojenna korona
Elżbieta Cherezińska
Wojenna korona
Zakaz narzekania
Salvo Noè
Zakaz narzekania
Stramer
Mikołaj Łoziński
Stramer
Hashimoto
Beata Abramczyk
Hashimoto
Biedronka i inni mieszkańcy łąki
Reichenstetter Friederun
Biedronka i inni mieszkańcy łąki
Sklep z babciami
Dominika Gałka
Sklep z babciami
Pokaż wszystkie recenzje