Forum

Wątek - punkty za recenzje
← powrót

Kto Post
nunachopin
Avatar użytkownika - nunachopin
2013-09-05 09:15:30

Rozumiem. Dziękuję za informację.
Dorota_Dega
Avatar użytkownika - Dorota_Dega
2013-09-05 12:27:16

Witam. Zaobserwowałam, że od pewnego czasu istnieje pewien ,,problem" ( nie wiem, jak mogę to nazwać inaczej) jeśli chodzi o recenzje. Recenzję dodaję już od dłuższego czasu. Wcześniej wyglądało to tak : napisanie przeze mnie recenzji, dodanie jej, czas na zaakceptowanie( różny- od kilku dni do kilku tygodni), powiadomienie mailowe o dodaniu recenzji i nagrodzenie punktami. Teraz po dodaniu recenzji jest ona dostępna od razu, a nie dostaję żadnych powiadomień, jeśli chodzi o prezent w postaci punktów. Przypuszczam, że wystąpił jakiś błąd w programie, i wszystkie recenzje automatycznie są akceptowane. Zauważyłam to również u innych użytkowników, gdyż osoba, która z ponad 80-ciu napisanych recenzji miała aktywne około 20, nagle ma widoczne wszystkie recenzje. Proszę o sprawdzenie tego ,,problemu" . Pozdrawiam ! ;-)
slk
Avatar użytkownika - slk
2013-09-05 12:59:48

Dorota W zasadzie to nie problem :) Zależało nam na tym, by recenzja była od razu widoczna i w profilu jej autora, i w wyszukiwarce Google - w końcu dlaczego nie miałaby być dostępna dla czytelników? Natomiast w momencie poprawienia i uaktywnienia recenzji - tak jak zawsze - na adres mailowy recenzenta trafia informacja o tym fakcie. Kolejna wysyłana jest po przyznaniu punktów (czyli do godziny później). Ostatnia z Twoich opublikowanych recenzji to "Zbyt dumna, zbyt krucha" - powinnaś była dostać dwie wiadomości mailowe - jedną o punktach, drugą o aktywacji. Pozdrawiam
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
Dorota_Dega
Avatar użytkownika - Dorota_Dega
2013-09-05 13:43:20

Troszeczkę wprowadzało mnie to w błąd, ale już rozumiem. Dziękuję i pozdrawiam ;-)
madziusia
Avatar użytkownika - madziusia
2013-12-09 12:50:39

Proszę o przyznanie punktów za zamieszczone recenzje książek "Zbawcy mórz", "Chustka", "Dotyk Crossa", "Sergiusz, Czesław, Jadwiga" i "Niezbędnik obserwatorów gwiazd". Nie otrzymałam na maila informacji o przyznaniu punktów pomimo tego, że recenzje widoczne są przy opisach książek.
violabu
Avatar użytkownika - violabu
2013-12-09 13:48:21

W moim przypadku jest podobnie. Dopisuję się do wniosku.
Uleczkaa38
Avatar użytkownika - Uleczkaa38
2013-12-09 13:58:36

No moich recenzji tez już kilak czeka i to od wielu miesięcy na przyznanie punkcików..Dobrze byłoby jakoś znaleźć złoty środek, by np od nowego roku szybciej można było publikować recenzje i przyznawać punkty..
slk
Avatar użytkownika - slk
2013-12-09 14:53:55

W przypadku, gdy do danej książki dodano więcej niż jedną recenzję, po kliknięciu przycisku "Przeczytaj recenzję" wyswietlają się zarówno teksty poprawione, jak i nie poprawione. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu zbyt małych mocy przerobowych przy korekcie recenzji. Przepraszamy i pozdrawiamy
pajeja88
Avatar użytkownika - pajeja88
2014-01-17 10:57:32

Hej dzisiaj zauważyłam, że moja recenzja "Doktor Sen" Kinga została dodana, a nie dostałam ani maila ani punktów
en-ca_minne
Avatar użytkownika - en-ca_minne
2014-01-17 12:30:55

Ja również prosiłabym o przejrzenie mojej recenzji 'Kroniki ptaka nakręcacza', bo to już ponad dwa miesiące i książka bierze udział w wyzwaniu 2013 :)
danutka
Avatar użytkownika - danutka
2014-01-17 14:13:46

U mnie czeka 36 zeszłorocznych, ale nie mam już śmiałości naciskać. Wiem, że jak będzie możliwość, to zostaną sprawdzone. Mam nadzieję, że wkrótce ten problem zostanie jakoś bardziej długofalowo rozwiązany. :)
slk
Avatar użytkownika - slk
2014-01-17 14:43:06

Podczas rozstrzygania kolejnych wyzwań bierzemy pod uwagę także recenzje niesprawdzone, więc o to martwić się nie musicie. Co do długofalowego rozwiązania kwestii zbyt długiego czasu oczekiwania na aktywację tekstów, pracujemy nad tym.
inspired7
Avatar użytkownika - inspired7
2014-10-24 14:38:53

Bardzo proszę o przyznanie punktów za recenzje "Folwark zwierzęcy", Wołanie kukułki" oraz "Dziennik Bridget Jones". Poluję na pewną książkę w sklepiku! :)
Odpowiedz