Forum

Wątek - Konkurs - tłumaczymy wiersz Jennifer Clemment
← powrót

Kto Post
KonradStaszewski
Avatar użytkownika - KonradStaszewski
2012-12-02 14:23:56

Powieszę ubrania swoje obok garniturów Twoich, by rękawami się splotły miłością jak nasze dłonie. Siedząc i czytając kartkę odwrócę, by moja strona odpowiedziała Twojej. Oddech zostawię na Twoim lustrze, umyjemy ręce wspólnym niebieskim mydłem. I będziesz trzymać moją sukienkę, gdy ją będę wkładać.
janek783
Avatar użytkownika - janek783
2012-12-02 23:43:12

Potrzymaj moją sukienkę Powieszę moje ubrania obok Twoich garniturów, rękawy nadal w kształcie jak dłonie się połączą. I jak usiądziemy do czytania moja strona powieści odpowie Twojej. Mój oddech odznaczy się parą na lustrze Twoim, a my nadal będzie myć ręce tym samym mydłem niebieskim. I będziesz Ty trzymać moją sukienkę więc mogę bez problemu w nią wejść.
janek783
Avatar użytkownika - janek783
2012-12-02 23:50:53

Trzymaj moją sukienkę Powieszę ubrania obok Twoich, rękawy we właściwym stanie jak dłonie się łączą. Usiądźmy poczytać a moje strony odpowiadać będą Twoim. Oddech mój parą się zaznacza na Twoim lusterku, gdy wciąż myjemy ręce tym samym lawendowym mydłem. Trzymaj moją sukienkę abym mogła ją zawsze włożyć.
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
maj
Avatar użytkownika - maj
2012-12-03 08:37:41

Sukienki powieszę swoje pomiędzy twoimi garniturami rękawy ułożę tak jakbyś wciąż mnie obejmował swoimi ramionami Twarz mą obracasz ku swojej by odkryć strony nieprzeczytane by wyczytać mi z oczu odpowiedzi na swoje pytania Ciepłym oddechem zaparowałam moje odbicie w lustrze twego serca w pachnącej mydełkiem pianie obmyjemy nasze ręce Trzymaj mą suknię Niech to się stanie
kacpi71935
Avatar użytkownika - kacpi71935
2012-12-03 18:03:07

Powieszę suknie me nieopodal twoich garniturów. Rękawy ułożą się jak nasze połączone ręce. A gdy czytać będziemy, strona ma do twojej odwróci się by zapytać ją. Swoim oddechem zaparuję lustro twe a my ręce umyjemy tym samym błękitnym mydłem. A gdy sukienkę mi przytrzymasz, to założę ją z powrotem.
ka
Avatar użytkownika - ka
2012-12-03 20:03:08

GARDEROBA Powieszę mój kostium obok twoich, tak by rękawy zatrzymały nasz dotyk. Podczas próby czytanej będziesz odpowiadał na moje kwestie. Potem umyjemy ręce tym samym błękitnym mydłem przeglądając się w lustrze zaparowanym moim oddechem. I będziesz trzymał mój kostium aż będę gotowa go włożyć.
KonradStaszewski
Avatar użytkownika - KonradStaszewski
2012-12-03 22:36:52

Nie rozumiem dlaczego niektórzy użytkownicy dzisiaj dodali swoje tłumaczenia wiersza. Przecież konkurs skończył się wczoraj.
ka
Avatar użytkownika - ka
2012-12-04 13:40:44

Niektórzy dopiero wczoraj założyli konto a poza tym czytając i tłumacząc wiersze nie zwracaja uwagi na terminy:)
slk
Avatar użytkownika - slk
2012-12-05 17:13:04

Nagrodę główną - do wyboru zestaw 3 książek ("Chata pod jemiołą", "Bluszcz prowincjonalny" i "Niebezpieczna rozgrywka") lub 8000 punktów wymiennych na książki w naszym serwisie otrzymuje colld. Wyróżnienie w postaci książki z autografem, ufundowanej przez Dom Wydawniczy Mała Kurka przyznano użytkownikowi inaczej, zaś nagrody pocieszenia (po 1000 punktów) trafią do amalki i shanti. Poza tym - tradycyjnie - każdy, kto wziął udział w naszej dyskusji otrzyma 300 punktów wymiennych na książki w sklepiku wortalu Granice.pl. Świeża "dostawa" książek do sklepiku nastąpi już w przyszłym tygodniu, byśmy mogli zamówienia zrealizować przed świętami. Pozdrawiamy i dziękujemy za wspaniałą dyskusję.
Mimozami
Avatar użytkownika - Mimozami
2012-12-05 17:53:07

Dziękuję i gratuluję C:
Odpowiedz