Forum

Wątek - Jolanta Kwiatkowska odpowiada na pytania czytelników
← powrót

Kto Post
jantarek
Avatar użytkownika - jantarek
2013-03-06 22:04:00

To ja bym chciała jeszcze wiedzieć jak wrażenia po udzieleniu "wywiadu-rzeki"? Dziękuję za udzielenie mi odpowiedzi, bardzo miło czytało się wszystkie :D Szkoda,że to już koniec...najchętniej przemaglowałabym Panią za pomocą sławnego przed laty "kwestionariusza" :P Jakże to się w szkole nazywało? Kto pomni... Pozdrawiam
anikirax
Avatar użytkownika - anikirax
2013-03-06 22:46:00

1. Najpiękniejsze wspomnienie z młodości/ dzieciństwa? 2. Największe marzenie co do przyszłości, coś, co musi Pani zrobić przed śmiercią? 3. Ulubiony taniec? 4. Ulubiony film? 5. Czy lubi Pani kwiaty? Ma Pani własny ogród? 6. Czy to pisanie jest Pani ulubionym zajęciem czy jest coś innego, co nadaje sens Pani życiu? 7. Wierzy Pani w Boga i życie pozaziemskie? 8. Jak patrzy Pani z perspektywy wieku na młodzieńcze lata? 9. Co chciałaby Pani zmienić w XXI wieku? Co Panią w nim najbardziej przeraża? 10. Co myśli Pani o współczesnej młodzieży?
jolaKwiatkowska
Avatar użytkownika - jolaKwiatkowska
2013-03-06 23:21:30

Ooo jeszcze nie śpicie? Jantarek – Wrażenie? Miło, że znaleźliście czas. Miło, że zadaliście tyle pytań. Miło, że mogłam porozmawiać. Szkoda, że jednostronnie. Chętnie ja – bym Was przepytała.
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
wusia
Avatar użytkownika - wusia
2013-03-06 23:33:07

Dobrej Nocy Czarodziejko :)
jolaKwiatkowska
Avatar użytkownika - jolaKwiatkowska
2013-03-06 23:53:07

Anikirax. 1. Dziś prawie wszystkie z dzieciństwa i młodości są piękne. 2. Nie umrzeć – przed śmiercią. 3. Tango. 4. Nie mam jednego. 5. Kwiaty lubię. Ogrodu nie mam. 6. Nie potrafię sobie wyobrazić, żeby pisanie, czy jakiekolwiek inne – zajęcie, było – sensem życia. 7. Na temat wiary i polityki rozmawiam tylko z osobami, które znam. 8. Z perspektywy wieku widzi się wszystko dwojako. W zależności, czy patrzy się w okularach czy bez. 9. Mnie już nic nie przeraża, nawet to, że zrozumiałe staje się coraz bardziej niezrozumiałe, a logiczne nijak się ma do logiczności. 10. Gdy byłam - młodzieżą – słyszała: „Co z tej młodzieży wyrośnie?”. :) Młodzież dzisiejsza nie jest inna niż dawniej. W czasach, kiedy na świecie było tylko dwóch młodych ludzi - Kain i Abel - jeden z nich był przestępcą (baron Aberdare).
jolaKwiatkowska
Avatar użytkownika - jolaKwiatkowska
2013-03-06 23:54:12

E-wusiu, spokojnej nocy :)
jolaKwiatkowska
Avatar użytkownika - jolaKwiatkowska
2013-03-06 23:57:01

Paniom, panom...wszystkim dziękuję za miłe spotkanie. Zapraszam na bloga www.jolantakwiatkowska.pl lub na facebooka. Do uklikania, poczytania lub porozmawiania. Pozdrawiam :)
jolaKwiatkowska
Avatar użytkownika - jolaKwiatkowska
2013-03-11 20:55:47

Witaj Natanno. Miłe, że poza oficjalną wizytą, odwiedziłaś mnie tu. Padło to pytanie. Przytoczę Ci, odpowiedź: „Staram się nie ubarwiać rzeczywistości. Moi bohaterowie to ludzie, którzy mogą mieszkać obok nas, być naszymi znajomymi z pracy lub tymi, których mijamy na ulicy. Ich historie – to życie takie, jakie jest. Czyli najczęściej chleb a nie słodziutkie rogaliki, kumulacja w lotto czy książę na białym koniu wyczarowany pocałunkiem żaby. Czytelnicy piszą i mówią, że w każdej odnajdują coś: z siebie i dla siebie. A najbardziej mnie cieszy, gdy słyszę, iż czytając rozmawiali z moimi bohaterami i ze mną. Czy tym zachęcę? Nie wiem. Każdy szuka czegoś innego”. I dodam dla Ciebie. Kilka dni temu(mailem) odezwała się do mnie czytelniczka po przeczytaniu „Kodu emocji” pisząc, że później „zmusiła” męża do przeczytania. Mąż był podobno bardzo ucieszony, że „biorę mężczyzn w obronę”. I później przeczytałam najwspanialszą recenzję swojej książki, mimo że tak krótką: „Pani Jolu przy winie cały wieczór rozmawialiśmy o tym, co każdy dla siebie znalazł w książce i co chcemy dla nas wprowadzić w życie. Dziękuję”. Jak myślisz? Warto, czy nie warto? Pozdrawiam.:)
jolaKwiatkowska
Avatar użytkownika - jolaKwiatkowska
2013-03-12 18:51:01

Natanno. Miło mi będzie, jeżeli się odezwiesz, bez względu na to, czy Ci się spodoba, czy nie :D
princess_dg
Avatar użytkownika - princess_dg
2013-03-14 15:23:47

Witam. Mam zamiar przeczytać Pani książki, ponieważ czytałam bardzo dużo dobrych opinii na temat Pani utworów. Którą książkę poleci mi Pani na początek? Pozdrawiam ; )
jolaKwiatkowska
Avatar użytkownika - jolaKwiatkowska
2013-03-14 20:48:07

Witaj Princess-o :) Nie wiem ile masz lat? Co lubisz czytać? Odpowiem Ci tak. Jeżeli szukasz romansu, lub bajkowej sielanki to chyba żadnej. Królewicza albo milionera i..... też nie znajdziesz. Natomiast jeżeli lubisz "kogel-mogel" ze wszystkiego, co nas spotyka w życiu - to każdą. Pozdrawiam :)
slk
Avatar użytkownika - slk
2013-03-18 15:44:08

Nagrody w naszym konkursie otrzymują jantarek, kawunia i kk13 - kk13 ze specjalnymi podziękowaniami od autorki za pytanie, na które nie zna ona odpowiedzi. To oczywiście nie wszyscy uczestnicy, którzy zasłużyli na nagrody, jednak - niestety - ich liczba jest ograniczona. Laureatów prosimy o informację na pr@wwpol.com, czy chcieliby oni otrzymać 3500 punktów, czy też nagrody książkowe.
alison2
Avatar użytkownika - alison2
2013-03-19 09:47:42

To był naprawdę bardzo ciekawy wywiad :-) Serdecznie gratuluję wybranym :-)
jantarek
Avatar użytkownika - jantarek
2013-03-19 15:53:47

dziękuję ogromnie, zwłaszcza,że się nie spodziewałam- tak wiele ciekawych pytań padło! Gratuluje współwybrańcom :P
Odpowiedz