Aleksandra Piotrowska


Aleksandra Piotrowska to doktor psychologii. W mediach zajmuje się popularyzowaniem wiedzy na tematy związane z wychowywaniem i psychiką dzieci.

Aleksandra Piotrowska - biografia, życie i twórczość

Aleksandra Piotrowska to ekspertka w dziedzinie psychologii dziecięcej, która ma na swoim koncie wiele publikacji naukowych. Jest również nauczycielem akademickim. Wielokrotnie występowała w programach śniadaniowych, a także pojawiała się w radiu, czy w prasie. 

Aleksandra Piotrowska – wykształcenie i kariera

Aleksandra Piotrowska ukończyła studia na kierunku psychologicznym. Jest doktorem psychologii. Aktualnie pracuje na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego oraz w Wyższej Szkole pedagogicznej ZNP w Warszawie.Zajmuje się również doradztwem dla rodziców i nauczycieli. Dodatkowo współpracuje z Rzecznikiem Praw Dziecka i Komitetem Ochrony Praw Dziecka.

W mediach Aleksandra Piotrowska jawi się jako ekspertka w dziedzinie psychologii dziecięcej. Zajmuje się popularyzacją wiedzy psychologicznej. Opowiada o relacjach rodzica z dzieckiem. Możemy ją oglądać w programach śniadaniowych jako ekspertkę w swojej dziedzinie. Współpracuje również ze stacjami radiowymi, a jej publikacje ukazują się w prasie.

Aleksandra Piotrowska – publikacje

Aleksandra Piotrowska w swoich badaniach naukowych zajmuje się między innymi: indywidualnymi i rodzinnymi wyznacznikami dojrzałości szkolnej dziecka i jego funkcjonowaniem w szkole, wpływem temperamentu człowieka na jego funkcjonowanie społeczne. Ma ona na swoim koncie wiele publikacji naukowych oraz popularnonaukowych z dziedziny psychologii. 

Jest ona współautorką publikacji, takich jak: Między nami samicami. O kobietach, mężczyznach i życiu, czy Przedszkolak. Wielki mały człowiek. Rozwój, wychowanie, zabawa

Aleksandra Piotrowska - twórczość

Okładka - Przedszkolak. Wielki mały człowiek. Rozwój, wychowanie, zabawa
Przedszkolak. Wielki mały człowiek. Rozwój, wychowanie, zabawa

Rodzice dzieci w wieku przedszkolnym muszą zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. Coraz bardziej samodzielny maluch intensywnie rozwija się fizycznie, emocjonalnie i społecznie. Nie ma niezawodnych recept wychowawczych...czytaj dalej

Okładka - Między nami samicami. O kobietach, mężczyznach i życiu
Między nami samicami. O kobietach, mężczyznach i życiu

Irena A. Stanisławska, dziennikarka, zadaje trudne pytania o stereotypy dotyczące kobiet i dziewczynek. Aleksandra Piotrowska, doktor psychologii, i Dorota Sumińska, lekarz weterynarii i psycholog zwierzęcy...czytaj dalej

1

Aleksandra Piotrowska - wiadomości

Reklamy