Zdjęcie - Grzegorz Kasjaniuk

Grzegorz Kasjaniuk


Grzegorz Kasjaniuk to dziennikarz, publicysta, ewangelizator. Autor książek o tematyce religijnej i muzycznej.

Grzegorz Kasjaniuk - biografia, życie i twórczość

Grzegorz Kasjaniuk urodził się i wychował w PRL-u. Jest katolikiem, który głosi swoje świadectwo.

Grzegorz Kasjaniuk – kariera 

Od 1991 roku pracuje w Polskim Radiu Olsztyn. Był kierownikiem redakcji muzycznej i managerem studia nagraniowego, a także kierownikiem reklamy i promocji. Prowadził audycje takie jak: Rysa, Lista Przebojów Ra-Ga Top, czy Nietoperek. Przez jakiś czas był współautorem i prowadzącym cyklu TVP3 Muzyczna Trójka.

Działał przy tworzeniu olsztyńskiego festiwalu Elektroniczne Pejzaże Muzyczne. Organizator Kierunek Olsztyn, czyli festiwalu rockowego. Przez siedemnaście lat był jurorem na Festiwalu Union of Rock w Węgorzewie.

Grzegorz Kasjaniuk – publikacje

Swoje doświadczenia na temat muzyki satanistycznej zawarł w książce Czego słuchasz? Diabelska Propaganda. Nakładem wydawnictwa Fronda wyszedł Gietrzwałd, gdzie autor opisał sto sześćdziesiąt objawień Matki Bożej, a także napisał o swoim świadectwie i nawróceniu właśnie w tytułowym Gietrzwałdzie. Jego najnowsza książka nosi tytuł Zło w popkulturze. Publikacja zawiera wiele świadectw nawróconych już muzyków. Autor opisuje w niej działania złych mocy, które sam zaobserwował w popkulturze i w życiu codziennym.

Grzegorz Kasjaniuk - twórczość

Okładka - Zło w popkulturze
Zło w popkulturze

Satanizm coraz częściej żąda poszanowania dla siebie takich samych praw jak inne religie, kreując wzorce życia w XXI stuleciu. Popkultura i antykultura stały się moreną czołową, powoli wciskającą magię, satanizm...czytaj dalej

Okładka - Gietrzwałd. 160 objawień Matki Bożej dla Polski i Polaków - na trudne czasy
Gietrzwałd. 160 objawień Matki Bożej dla Polski i Polaków - na trudne czasy

Gietrzwałd ze względu na niezwykłe wyciszenie jest nieporównywalny z Fatimą, Lourdes, la Salette, czy Guadalupe. To jedyne w Polsce i jedno z 12 na świecie, miejsce Objawień Najświętszej Maryi Panny –...czytaj dalej

1
Reklamy