Z³o w popkulturze

Ocena: 0 (0 g³osów)

Satanizm coraz czê¶ciej ¿±da poszanowania dla siebie takich samych praw jak inne religie, kreuj±c wzorce ¿ycia w XXI stuleciu. Popkultura i antykultura sta³y siê moren± czo³ow±, powoli wciskaj±c± magiê, satanizm i okultyzm do ¿ycia codziennego; sztuki, mody i gier komputerowych.

Konsekwentna obecno¶æ patologii w mediach skutecznie przyzwyczaja odbiorców do „inno¶ci” z wolna podmieniaj±c dawn± normalno¶æ na now± i lepsz±. Dawne definicje mi³o¶ci, wiary i rodziny zostaj± podmienione przez nowe paradygmaty. Popkultura i lansowane przez ni± wzorce; hedonizm, egoizm, akceptacja dla pornografii, nieskrêpowanego seksu czy kaleczenia cia³a – to nie element luzackiej mody, tylko taktyka salami, powolnego wci±gania zachodniej cywilizacji na z³± stronê mocy.

Ka¿dy z przytoczonych i udokumentowanych przyk³adów uzupe³niony jest ¶wiadectwem nawróconego muzyka. Ku przestrodze, bo S³owo Bo¿e napomina: : „Unikajcie wszystkiego, co ma choæby pozór z³a” – 1 Tes 5, 21-22.

Kolejna ksi±¿ka Grzegorza Kasjaniuka, nawróconego dziennikarza muzycznego, który ¶rodowisko estradowe zna jak ma³o kto w Polsce. Przez lata prowadzi³ audycje promuj±ce muzykê trash-metalow±, zatem wie doskonale, jak tocz± siê losy muzyków dokonuj±cych w ¿yciu mrocznych wyborów. Bo wbrew deklaracjom Rolling Stonesów, muzyka to nie jest tylko rock’n’roll, tylko sposób na ¿ycie, dla wielu równie¿ sposób wyboru ¿ycia wiecznego.

Informacje dodatkowe o Z³o w popkulturze:

Wydawnictwo: Fronda
Data wydania: 2020-02-14
Kategoria: Inne

wiêcej

Kup ksi±¿kê Z³o w popkulturze

Cytaty z ksi±¿ki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej ksi±¿ki.

Zobacz tak¿e

Z³o w popkulturze - opinie o ksi±¿ce

Inne ksi±¿ki autora
Gietrzwa³d. 160 objawieñ Matki Bo¿ej dla Polski i Polaków - na trudne czasy
Grzegorz Kasjaniuk0
Ok³adka ksi±zki - Gietrzwa³d. 160 objawieñ Matki Bo¿ej dla Polski i Polaków - na trudne czasy

Gietrzwa³d ze wzglêdu na niezwyk³e wyciszenie jest nieporównywalny z Fatim±, Lourdes, la Salette, czy Guadalupe. To jedyne w Polsce i jedno z 12 na ¶wiecie...

Zobacz wszystkie ksi±¿ki tego autora
Recenzje miesi±ca
Andrzej Ziemiañski ;