Forum

Wątek - dodatki
← powrót

Kto Post
Skromny
Avatar użytkownika - Skromny
2010-12-13 23:35:18

Może w końcu czas cóż zrobić z komentarzami? Jakaś możliwość pogrubienia, kursywa, cytowanie? :] Co na to inni?
RattyAdalan
Avatar użytkownika - RattyAdalan
2010-12-14 15:45:44

Dobry pomysl.
Skromny
Avatar użytkownika - Skromny
2010-12-18 16:38:40

Niestety Muszko masz rację, Administratorzy tej strony nie reagują na nasze pomysły, na innych zaś portalach jest coraz lepiej... Szkoda że tylko "granice" stoją w miejscu... Ale to nie mój problem, czekamy na super pomysły Administracji:)) haha
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
RattyAdalan
Avatar użytkownika - RattyAdalan
2010-12-18 22:35:16

Również jak moi poprzednicy zauwazyłam wiele zaniedbań na portalu, odkąd tutaj jestem prawie nic sie nie zmieniło. Jedynie chyba to, ze coraz mniej widac na portalu kłotni i bluźnierstw, jak sadzicie? Od mojego 1 zalogowania uwazam ze jednak jest tutaj ciut lepiej, ale czy ciut to nie za mało? Sądzę, ze na tak wydaje mi sie zgrana administracje i dzieki kreatywnosci uzytkownikow stać państwa na wiecej. Pozdrawiam :)
Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2010-12-20 14:12:42

Witam, zmiany zmiany, trochę ich było ale musicie wszyscy wziąć pod uwagę że portal musi się utrzymać i to jest nasze prio tak abyśmy przetrwali a uwieźcie że nie jest to łatwe.

Co do zmian w ostatnim czasie pokazały się 2 duże zmiany

1. Zmiana w opowiadaniach, dość znaczna bo do dano możliwość kreowania ebookow, tworzenia tomów i płatnej korekty.
2. Dodano nową funkcjonalność czyli "Wklejka" która jest bardzo wykorzystywana przez ludzi kochających książki.


W planach jest jeszcze kilka poprawek przy błędach strony, a później bierzemy się wreszcie za Wiersze! Bądźcie cierpliwi!
iwona-w
Avatar użytkownika - iwona-w
2017-09-28 21:35:39

Bardzo odpowiadają mi: informacje o spotkaniach ajutorskich,  kalendarz wydarzeń i reklamy targów książek.

Odpowiedz
1